Talantīgā un atraktīvā pasākumu rīkotāja Gundega Skudriņa

FOTO. Gundega Skudriņa pārsteidz: “Mājās bija par maz jezgas un rūpju! Dvīņiem pievienojās vēl vieni dvīņi!” 26

Atraktīvā pasākumu rīkotāja Gundega Skudriņa priecīga soctīklos paziņojusi, ka tagad viņas ģimene ir kļuvusi vēl par diviem ģimenes locekļiem bagātāka!

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Lasīt citas ziņas

“Mājās bija par maz jezgas un rūpju. Dvīņiem pievienojās vēl vieni dvīņi. Pūkaini, nerātni un ļoti, ļoti mīļi,” – Gundega raksta “Facebook” un smejas, ka tagad viņa, visticamāk, pārvērtīšoties par kaķu tanti un visiem “kritīšot uz nerviem” ar kaķu bildēm.

Tāpat Gundega atklājusi, kā kaķēnus sauc. “Tagad mums mājās ir japāņi – Haruko un Nasuro,” – viņa smejas.

CITI ŠOBRĪD LASA
Skudriņu ģimenes mīluļi - brāļi Haruko un Nasuro

Sarunā ar la.lv viņa stāsta, ka abi kaķēni ir brālīši. “Mums mājās ir dvīņi, tāpēc divi kaķi, lai nekas nav jādala,” – smejas Gundega, – “Bet bija jau tā, ka aizbraucām skatīties vienu un otrs arī bija tik foršs, ka nevarējām izlemt un tad nu es, kas nav baigā dzīvnieku mīļotāja, ģimenei teicu – ņemam abus! Visi mēmi, bet ļoti priecīgi!”.

Gundega atkāj, ka abi kaķēni ir Meinkūna šķirnes pārstāvji un šī šķirne viņu ģimenē nav sveša un arī izvēle nav bijusi nejauša: “Mums jau tāds kaķis bija, nodzīvoja 17 gadus, bija ļoti mīļš ģimenes loceklis. Bet diemžēl pirms kāda laika devās uz citiem medību laukiem… Tad nu pagāja kāds laiciņš un tagad nolēmām, ka ir īstais brīdis. Tāpēc par šķirni nebija jautājumu, zināju, ka vēlos tikai šo šķirni”.

Par jauno ikdienas režīmu Gundega smejas: “Atradām Jūrmalā audzētavu, kurā bija jāgaida mēnesis, kamēr tikām pie kaķēniem, tad nu uz Brīvības svētkiem kaķi jau bija mājās, bet mūsu brīvība – trīs reizes mazāka!”.

Atgādināsim, ka Gundegas un uzņēmēja Gundara Skudriņa ģimenē aug trīs meitas – vecākā meita Gerda Jasmīna un jaunākās dvīnes – Gabriela un Grēta.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.