"Meklē mani papardēs" pirmizrāde Siguldā

FOTO. Uz skatuves Akvelīna Līvmane, Varis Vētra, Jānis Jarāns un citas zvaigznes. Siguldā ar skaļu līdzdziedāšanu aizvadīta krāšņa koncertuzveduma pirmizrāde 8

Aizvadītās nedēļas nogalē Siguldas pilsdrupu estrādē ar publikas ovācijām un aktīvu līdzdziedāšanu tika nosvinēta koncertuzveduma «Meklē mani papardēs» pirmizrāde. Režisoru Imanta Strada un Ivo Martinsona veidotajā uzvedumā, kurā skan daudzas populāras Ivara Vīgnera dziesmas no filmām un teātra izrādēm, tika ieskandināta gan komponista 85.jubileja, gan izcilā latviešu dzejnieka Jāņa Petera 85.jubileja, jo daudzām dziesmām tikuši izmantoti tieši viņa rakstītie teksti.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 38
Lasīt citas ziņas

Nākamās koncertuzveduma izrādes gaidāmas jau šonedēļ, un tūre noslēgsies 24.jūnijā ar grandiozu Jāņu svinēšana Preiļos kopā ar TV3, kur kuplajam uzvedumā iesaistītajam aktieru pulkam pievienosies arī Evija Skulte, Līga Zeļģe, Mārtiņš Upenieks, Inga Misāne-Grasberga, Oļegs Visockis un Latgales folkloras kopa «Bumburneicys». Pēc izrādes paredzēta kopīga sadziedāšanās pie ugunskura, un pēc tam balle ar grupām «Zelta kniede» un «Zeļļi».

Uzvedumā piedalās aktieri Akvelīna Līvmane, Ilze Pukinska, Elīna Avotiņa, Elīna Bojarkina, Anta Aizupe, Sandija Dovgāne, Edgars Pujāts, Kristians Kareļins, Jānis Kirmuška, Varis Vētra, Jānis Jarāns, Klāvs Kristaps Košins, Mārtiņš Vilsons, Gundars Grasbergs, kā arī pavadošā mūziķu grupa Emīla Zilberta vadībā (Valdis Zilveris – taustiņi, akordeons), Jānis Rolmanis (ģitāra), Raivo Ozols (bass), Emīls Zilberts (bungas), Jānis Porietis (trompete), Inga Meijere (saksofons), Vairis Nartišs (trombons). Horeogrāfe – Inga Krasovska.

CITI ŠOBRĪD LASA

Koncertuzveduma «Meklē mani papardēs» nākamās izrādes notiks:

18.jūnijā plkst.19 Saulkrastu estrādē
19.jūnijā plkst.19 Liepājas koncertdārzā «Pūt, vējiņi»
20.jūnijā plkst.19 Dobeles Ķestermeža estrādē
21.jūnijā plkst.19 Rojas brīvdabas estrādē
22.jūnijā plkst.19 Ikšķiles estrādē
23.jūnijā plkst.19 Saldus Kalnsētas estrādē
24.jūnijā plkst.19 Preiļu parka estrādē

Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīzes” tīklā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.