Mārtiņš Freimanis dažādos laikos

FOTO. Jau 12 gadi bez Mārtiņa Freimaņa… “Ar dievu, mazo dīvainīt! Tu teici un jau biji prom” 7

Šodien 27. janvārī, aprit jau 12 gadi kopš aizsaulē devās iemīļotais latviešu dziedātājs un komponists Mārtiņš Freimanis.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

Mārtiņš Freimanis (dzimis 1977. gada 7. februārī Liepājā, miris 2011. gada 27. janvārī Rīgā) bija latviešu mūziķis, grupas “Tumsa” vokālists, arī komponists, aktieris, dzejnieks un televīzijas raidījumu vadītājs. Sadarbojies ar vairākiem Latvijā pazīstamiem māksliniekiem, tai skaitā Lauri Reiniku, “Putnu balle”, PeR, Kristīnu Zaharovu. Viņa dziesmas vairākkārt ir kvalificējušās Eirovīzijas nacionālajai atlasei, vēsta Vikipēdija.

CITI ŠOBRĪD LASA

Teju katru gadu daudzi savos sociālo tīklu kontos un atmiņās piemin Mārtiņu, klausās viņa mūziku un piemin ar gaišām domām.

Šodien savā “Facebook” profilā atmiņās par Mārtiņu dalījusies arī Ieva Gulbiņa, kura veidojusi koncertfilmu par viņu.

Viņa raksta: “Pirms divām dienām man bija saruna ar meitu par radu saimē mirušajiem cilvēkiem. Aizrunājāmies tik tālu, ka Martai jautājums: “Mammu, parādi man kādu slavenu Latvijas dziedātāju, kurš nomira, kad vēl nebiju piedzimusi!” Kā pirmais man ienāca prātā Mārtiņš Freimanis. Rādīju dziesmas – vairums viņa jau zināja, kas, manuprāt, ir ļoti skaisti! Un tad kā ar bomi pa galvu.. Mārtiņš nomira janvārī un atcerējos, ka esmu veidojusi savu pirmo (un pēdējo) koncertfilmu. Noskatījāmies filmu, pie katra filmas stāstnieka smaidīju, paraudāju- cik skaists Mārtiņš un viņa draugu pulks! Pateicoties tam tapa gaišs darbs, lai mūžam atcerētos Mārtiņu ar gaišām domām!”

Tieši šodien aizrit 12 gadi, kopš visu Latviju pāršalca skumjā ziņa par Mārtiņa sirds pukstu izdzišanu, bet mūsos viņa dziesmas dzīvos mūžam!

Te apskatāma koncertfilma:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.