Prinči Džordžs un Luiss, princese Šarlote, Ketrīna Midltone karaļa Čārlza III kronēšanas ceremonijā.

FOTO. Karaliskā eksperte atklājusi viltīgus un noderīgus trikus, ko princis Viljams pielieto bērnu audzināšanā 15

Lai gan princis Viljams var būt nākamais karalis, viņa galvenā dzīves prioritāte ir rūpes par saviem burvīgajiem bērniem – princi Džordžu, princesi Šarloti un princi Luisu. Karaliskā eksperte un biogrāfe Klaudija Džozefa izdevumam “Fabulous” atklājusi dažus viltīgus trikus, ko Viljams pielieto bērnu audzināšanā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
Lasīt citas ziņas

41 gadu vecais Velsas princis bieži tiek slavēts par to, ka viņš ir praktisks un piezemēts tētis saviem trīs bērniem.

Pēc karaliskās ekspertes domām, Viljams ir ļoti daudz par bērnu audzināšanu un vecāka lomu iemācījies tieši no Midltonu “klana”.

Gulētiešanas rutīna

CITI ŠOBRĪD LASA

Princis Viljams nesen apmeklēja Bekingemas pils dārza ballīti, kurā atklāja, ka, pirms bērnu gulētiešanas piekopj īpašu rutīnu – lasa priekšā princim Luisam.

Klaudija pastāstīja, ka bērniem ir stingri noteikts gulētiešanas laiks, tas ir, ap pulksten 19.00.

Dažkārt vecāki saskaras ar tādu problēmu kā bērnu aizmidzināšanu, taču princim Viljamam ir kāds iedarbīgs padoms. Kāds avots atklāja: “Viņš atvēra vannas istabas krānus, tāpēc Džordžs, kurš bija slikts gulētājs, aizmiga, klausoties tekoša ūdens skaņā. “Viņš izmantoja tieši tādu pašu paņēmienu ar Šarloti, un tas īsā laikā radīja vēlamo efektu.”

Stingrs noteikums un manieres

Tāpat karaliskā eksperte pastāstīja, ka princim Viljamam un Keitai Midltonei mājās ir viens īpaši stingrs noteikums, kas jāievēro gan viņiem, gan bērniem, – nekliegt.

Ja bērni sastrīdas vai pastrādā kādu nedarbu, bērni katrs atsevišķi tiek aizvesti prom no konflikta vietas, lai Keita vai Viljams mierīgi ar viņiem situāciju pārrunātu.

Prinča Viljama un Keitas Midltones dēls princis Džordžs

Viens no sporta kluba, ko agrāk bieži apmeklējusi ģimene, biedriem atklājis, ka viņu bērni vienmēr uzvedušies nevainojami: “Nav dusmu lēkmju vai ēdiena mētāšanas, un bērni ēd to, kas viņiem ir iedots. Viņi stāv rindā kopā ar pārējiem bērniem un vecākiem restorānā un nepieprasa negaida nekādas īpašas privilēģijas.”

Karaliskā eksperte piebilda, ka Viljams noteikti apzinās, ka bērniem ir jābūt labām manierēm.

Bērnu uzvedība publiskā vietā

Princis Viljams publiskās vietās bieži redzams turam pie rokas savus bērnus, tas esot saistīts ar viņu nomierināšanu vai drošību.

Reklāma
Reklāma

Kad bērni ārpus mājas kļūst nemierīgi, viņi piesola tiem kādu cienastu, našķi, ko viņi saņems mājās, ja viņi pratīs uzvesties. Parasti tas ir mājās gatavots saldējums. Savukārt Keitas Midltones slepenais paņēmiens, runājot par bērnu uzvedību publiskā vietā, ir “paņemt nelielu pauzi” no sabiedrības acīm.

Mazais princis Luiss "nozog" visu uzmanību Platīna jubilejas atklāšanā

Daba mazina stresu

Atrodoties sabiedrības uzmanības centrā, bērnus audzināt nav viegli. Karaliskā eksperte uzsvēra, ka princis Viljams to zina īpaši labi, tāpēc, pēc Klaudijas teiktā, Viljama un Keitas uzmanības centrā vienmēr ir bērnu emocionālā veselība un labklājība.

Līdz ar to ģimene pavada daudz laika dabā, jo tā lieliski mazina stresu. Viņi dodas izbraucienos ar velosipēdiem, spēlējas ar dzīvniekiem un nododas dažādām sportiskām aktivitātēm.

Arī bērniem ir pienākumi

Pēc karaliskās ekspertes teiktā, neskatoties uz to, ka Viljams audzis un dzīvo pilī, viņš bērnus radina pie mājas darbu veikšanas. Bērniem apmaiņā pret kabatas naudu vai papildu ekrāna laiku jāpalīdz dažādos ikdienišķos darbos, piemēram, vakariņu galda klāšanā.

Princis Džordžs, princese Šarlote un princis Luiss sāk apmeklēt Lembrūkas skolu.
Princis Viljams, Keita Midltone un princis Džordžs apmeklē Anglijas - Vācijas futbola spēli Vemblija stadionā

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.