Karalis Čārlzs Londonas Karaliskajā operā

FOTO. Smaids līdz ausīm! Kamēr Lielbritānijas karalis piedzīvo pacilājošu brīdi, Kamilla atklāj jaunumus par viņa veselību 11

Lielbritānijas karalis Čārlzs pirms pāris dienām piedzīvoja pacilājošu, uzmundrinošu brīdi – viņš kāpa uz skatuves svinīgā pasākumā, kur pūlis veltīja viņam skaļus aplausus un ovācijas. Tas notika tikai dažas stundas pēc tam, kad karaliene Kamilla sniedza jaunāko informāciju par viņa veselību, ziņo “The Sun”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
Lasīt citas ziņas

75 gadus vecais monarhs bija īpašais viesis svinīgā pasākumā, kas notika Londonas Karaliskajā operā un bija veltīts Antonio Papano 22 gadiem mūzikas direktora amatā. Viņš smaidīja, tērzējot ar dažādiem izpildītājiem.

Pilij tuvi avoti teica, ka viņš pašlaik nodarbojas ar sava grafika “pārlādēšanu” pēc atgriešanās pie sabiedrisko pienākumu pildīšanas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Karalis uzkāpa uz skatuves, viņa seju rotāja smaids līdz ausīm, apkārt bija dzirdamas gaviles un aplausi. Pēc tam Čārlzs tikās ar izpildītājiem aizkulisēs un smaidot paspieda viņiem rokas, kā arī izteica uzslavas.

Vienam no izpildītājiem karalis jautāja: “Kā jums klājas? Vai viss kārtībā?”

Uz ko vīrietis atbildēja: “Jā, un jums?”

“Man nav pārāk slikti,” karalis teica un pasmaidīja.

Kad karalis bija devies prom, Antonio sacīja: “Viņš bija tik dāsns savās uzslavās… Tas nozīmē tik daudz –  viņš mīl mūziku.”

Karalis pasākumā ieradās tikai dažas stundas pēc tam, kad viņa sieva dārza ballītē, kas norisinājās Austrumsaseksā, viesiem uz jautājumu, vai viņam kļūst labāk, atbildēja jokojot:

“Viņam kļūtu labāk, ja viņš mācētu uzvesties.”

Viņa piebilda, ka viņas vīrs ir diezgan aizņemts, tāpēc nav varējis ierasties.

Čārlzs nesen ir atgriezies pie valsts pienākumu pildīšanas. “The Sun” atklāja, ka Kamilla mudinājusi Čārlzu mazliet “piebremzēt”, ņemot vērā viņa veselības problēmas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.