Keita un Viljams apmeklē karalisko varietē

FOTO. Keita Midltone īpašā veidā centusies nosūtīt Meganai Mārklai slepenu vēstījumu, norāda eksperti 30

Velsas princese Keita Midltone savā uzrunā ir aicinājusi britus noskaņoties “īpašam Ziemassvētku dziesmu dievkalpojumam” un “nosūtījusi slepenu vēstījumu” ar savu apģērba izvēli, ziņo “The Sun”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt 20
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm 53
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Lasīt citas ziņas

Video tika publicēts pēc karaliskā autora Omida Skobija slavenās grāmatas “Endgame” iznākšanas. Agrīnās Skobija “Endgame” kopijas holandiešu valodā liecināja, ka Keita un Čārlzs izteikuši piezīmes par Harija un Meganas pirmā bērna Ārčija ādas krāsu.

Izdevumā angļu valodā norādīts, ka Apvienotās Karalistes likumi viņam liedz nosaukt vārdus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kanālā “ITV1” ceturtdien plkst. 21.45 raidījumā “Royal Carols: Together At Christmas” Keita, tērpusies baltā “Self Portrait” žaketē ar pērļu apdari, izskatījās kā eņģelis un, pēc modes redaktores Amberas Grāflandas teiktā, ar krāsu izvēli nosūtīja spēcīgu vēstījumu.

Keita Midltone Barnetā

Runājot ar “Fabulous”, Ambera apgalvoja: “Neatkarīgi no tā, kā viņa jūtas pēc tam, kad tika nosaukta par vienu no karaliskajām personām, kas apsūdzēta rasistisku komentāru izteikšanā, Keitas elegantais Ziemassvētku koncerta tērps ļāva viņai izteikt tūkstoš vārdu. Nu, precīzāk, krāsa.”

“Baltā krāsa simbolizē tīrību, nevainību un neitralitāti. Tā arī simbolizē jaunus sākumus un tīru lapu, palīdzot pārvarēt grūtības un ļaujot atstāt pagātni aiz muguras, gatavojoties virzībai uz priekšu,” piebilda modes redaktore.

“Tātad, neatkarīgi no tā, ko princese patiesībā jūt, vēstījums bija pārsteidzoši skaļš un skaidrs,” viņa skaidroja.

Karaliskās ģimenes locekļu iespēja izteikt savu personīgo viedokli “vairāk vai mazāk neeksistē”. Viņa turpināja: “Tomēr šis liegums paust viedokli vai aizstāvēt sevi izskaidro, kāpēc daži karaliskās ģimenes locekļi ir kļuvuši diezgan prasmīgi, smalkus vēstījumus nododot ar savu apģērbu. Velsas princese ir ideāls piemērs.”

Keita Midltone iesēžas ratiņkrēslā un uzspēlē regbiju
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.