Keita un Viljams apmeklē karalisko varietē

FOTO. VIDEO. “Viņa izskatās sensacionāli un visu laiku turas vīra tuvumā!” Keita un Viljams pēc ilgāka pārtraukuma atkal kopā izgājuši sabiedrībā 11

Tā ir ikgadēja tradīcija – katru gadu kāds britu karaliskās ģimenes pārstāvis apmeklē karlisko varietē uzvedumu. Šāda izrāda tiek demonstrēta jau kopš 1912. gada, tās mērķis ir atbalstīt labdarību.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
VIDEO. Amerikāniete nosauc lietas, kas viņu šokēja, pārceļoties uz Latviju, un uzskaita, ko amerikāņiem būtu jāmācās no mums 1
Lasīt citas ziņas

Pasākums tika plaši atspoguļots ārvalstu medijos, līdz detaļām analizējot Keitas un Viljama izturēšanos, apģērbu un pasākuma norisi kopumā.

Keita un Viljams nebija vienīgie karalisko ģimeņu pārstāvji šī gada pasākumā – tur bija arī Zviedrijas princis Daniels un kroņprincese Viktorija, kuri šādu pasākumu nu jau apmeklējuši piecas reizes.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Viņa izskatās sensacionāli un visu laiku turas vīra tuvumā!” raksta ārvalstu mediji. Keita pasākumā ieradusies sensacionālā Safiyaa London Poseidon zilā kleitā līdz grīdai, ar Dženijas Pakhemas sudraba krāsas somiņu rokās. Viņai bija arī smalkas rotaslietas.

Šī bija Keitas un Viljama iznākšana sabiedrībā pēc ilgāka pārtraukuma. Iepriekš karaliskajā ģimenē bija sākusies pamatīga vētra saistībā ar Omida Skobija jaunākajā grāmatā par britu karaļnamu pausto, ka Viljams un Keita esot pauduši rasistiskus izteikumus par Harija un Meganas dēla Ārčija ādas krāsu.

Omids TV tiešraidē esot pat zvērējis, ka tā ir patiesība un ka tiešām šādi apgalvojumi esot izskanējuši.

Cilvēki, kas aktīvi seko līdzi britu karaļnama notikumiem, šobrīd daudz publiski “šūmējas”, tostarp daudzi izsaka neticību, ka kād no karaliskās ģimenes jebkad varētu izteikt rasistiskus komentārus. Kamēr nebūšot skaidru pierādījumu, fani nekam tādam neticēšot.

Keitas un Viljama vakardienas elegantā iziešana sabiedrībā jau atkal lika visiem jūsmot par šo žilbinošo pāri, liekot piemirst grāmatā paustās atziņas, kas abiem neglaimo.

Princis Viljams un Keita Midltone viesojas Kārdifā
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.