Foto: LETA

FOTO: Latvieši, kas var sapulcināt skatītāju pilnu “Arēna Rīga” – “The Sound Poets” aizvada pirmo lielkoncertu 0

Šoruden grupa “The Sound Poets” laida klajā albumu ar daudznozīmīgo titulu “Trīs”, bet sestdienas vakarā, 20.oktobrī novadīja savu pirmo lielkoncertu “Arēnā Rīga”. Tas ir līdz šim ambiciozākais projekts grupas pastāvēšanas vēsturē, jo nav daudz latviešu mūziķu, kas spētu sapulcēt pilnu “Arēnu Rīga”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 67
Lasīt citas ziņas

Īpašs šis koncerts bija ar to, ka to papildināja Latvijas Radio bigbenda mūziķi. “Nevienam nav šaubu par bigbenda kvalitāti un meistarību, kas atzinīgi novērtēta visā pasaulē, tādēļ ir liels gods un prieks dalīt skatuvi ar šiem mūziķiem,” – par šo sadarbību teica grupas dalībnieks Kārlis Josts.

The Sound Poets” mūziķi koncertā “Arēnā Rīga” apņēmušies sniegt to, kas klausītājus uzrunā viņu mūzikā, reizē uzdrīkstēties mazliet vairāk un spert nākamo soli grupas dzīvē. “Enerģija, ko koncertos saņemam no klausītājiem, ļauj divkārt to dot atpakaļ,” – saka grupas basģitārists Kārlis. Grupas pārējie dalībnieki Kārli papildināja, atzīstot, ka katrs koncerts savā ziņā ir unikāls, nav iespējams un nevajag ieplānot visu līdz pēdējam. “Mēs ļaujamies improvizācijai!”, – viņi saka.

CITI ŠOBRĪD LASA

Grupas dalībnieki īsi pirms paša koncerts kokteilim.lv atzina, ka kā jau katru reizi pirms uzstāšanās ir mazliet satraukušies, taču šoreiz satraukums esot ļoti patīkams un pat nedaudz “kosmisks”.

Jautāti, kā nonāca līdz idejai nospēlēt koncertu lielākajā koncertu zālē “Arēnā Rīga”, grupas dalībnieki stāsta: “Jānim (Jānis Aišpurs – red.) bija vīzija un mēs tai noticējām. Ļāvāmies tai un gājām uz mērķi.”

Jautāti par to, kādi ir tālākie grupas plāni, visi vienbalsīgi atzīst, ka svētdienas rītā piecelšoties, izdzeršot tasi kafijas, sazvanīšoties viens ar otru un tad jau būšot atkal jaunas domas, fantāzijas un idejas, kuras atliks tikai realizēt!

Foto no “The Sound Poets” lielkoncerta:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.