LA.LV kolāža (Foto no privātā arhīva; ekrānuzņēmums no Facebook; Ivars Soikāns/LETA)

FOTO. Latviešu slavenības, kas beidzamā gada laikā kļuvušas par daudzbērnu māmiņām: kas jauns viņu dzīvēs? 23

Lai gan latviešu slavenības un sabiedrībā zināmas personas visbiežāk izceļas ar savu devumu profesionālajā jomā, arī viņu personiskā dzīve piesaista plašu sabiedrības uzmanību.  Tāpēc portāls LA.LV ielūkojas trīs Latvijā labi zināmo sieviešu, kuras beidzamā gada laikā kļuvušas par daudzbērnu māmiņām, ikdienas mirkļos, ar kuriem viņas dalījušās sociālajos tīklos.

Reklāma
Reklāma

Antra Stafecka-Niedra

Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas
FOTO: Ivars Soikāns/LETA

Dziedātāja Antra Stafecka-Niedra par meitiņas nākšanu pasaulē paziņoja pagājušajā gadā emocionālā ierakstā Dziesmu un deju svētku laikā. Viņa kļuva par māmiņu savam trešajam bērniņam – meitiņai.

CITI ŠOBRĪD LASA
Talantīgā dziedātāja Antra Stafecka uz skatuves

“Šos mirkļus es nekad neaizmirsīšu! Kad piedzima Roberts, man bija ļoti bail! Ko gan es zināju savos 19 gados? Izrādās, ka pietiekoši, lai spētu audzināt tik emocionāli viedu puisi.

Kad piedzima Augusts, biju jau pastaigājusi pa mammas statusa taciņu un nu jau zināju, kā sirds sāp, kad mazajam nobirst kāda sāpju asara, vai cik lepnums ir liels kad tiek noskaitīta četrindīte bērnudārzā Māmiņdienas koncertā.

Gadi iet un mani brašie dēli aug, pamazām atdaloties no manis. Buča no manis jau ir caur vārdiem – nu maaaaaam… Mūsu sarunas nu jau vairs nav par multenēm un konfektēm… Nu jau blēņas ir nopietnākas un lēmumi tiek pieņemti patstāvīgi… Ja pieveru acis uz brīžiem, kad viens otru nokaitinām un strīdamies, esmu mīlestības un lepnuma pilna, par ko izauguši mani brašie dēli.

Un 2023.gada 9.jūlijā, Dziesmu un deju svētku noslēguma svētdienas rītā, piedzima mans mazais sapnis, mana MEITA! Un šoreiz sajūtas ir pilnīgi savādākas. Esmu tik mierpilna! Man nav bail no rītdienas.. Tik ļoti mazsvarīgi pēkšņi kļuva viss ārēji mazsvarīgais, kam mums cilvēkiem patīk pievērst tik lielu uzmanību.. Gribas domāt, ka tā būs vienmēr! Bet arī viņa augs un ar katru dienu kļūs gudrāka, viedāka, patstāvīgāka.. Tik daudz kas ir priekšā! Bet šobrīd manas sajūtas ir nostalģiskas.

Reklāma
Reklāma

Esmu trīs bērnu mamma! Un tas nav nekas pārdabisks.. Jeb kura mamma ir unikāla! Mēs esam unikālas! Ar vienu, vai pat desmit bērniņiem.. Mēs esam UNIKĀLAS. Cik daudz spēju un varēšanas ir mūsos. Cik mīlestības ir mūsu sirdīs.. Esmu laimīga,” dziedātāja rakstīja vietnē “Instagram”.

Kas jauns?

Antra gada sākumā sociālajos tīklos paziņoja, ka dzīve viņai piespēlējusi jaunu izaicinājumu – viņai tiek dota šī brīnišķīgā iespēja būt rokoperā “Sfinksa”.

Tāpat Antra piedalījās “Muzikālajā bankā 2023”, kur kopā ar Ivo Grīsniņu-Grīsli izpildīja dziesmu “Dzīparos”, kas ieguva 3. vērtīgākās dziesmas titulu.

Dziedātāja aktīvi dalās sociālajos tīklos ar ikdienas mirkļiem. Dažos no tiem iespējams redzēt, ka mazākā atvasīte nu jau krietni paaugusies.

Antra Stafecka
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.