Latvijas hokejisti papildlaikā zaudēja Kazahstānai un pārbaudes turnīrā palika otrajā vietā.

Latvijas vīriešu hokeja izlase piektdien Dienvidkorejas pilsētā Kanninā notiekošo pārbaudes turnīru “Olympic Legacy Cup” noslēdza ar zaudējumu papildlaikā un otro vietu.

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 264
VIEGLAIS TESTS. Ja nevari atbildēt 100% pareizi uz šiem jautājumiem, tad tu neesi pārāk gudrs

Valērija Kuļibabas trenētā Latvijas izlase mačā par pirmo vietu turnīrā ar rezultātu 2:3 (0:0, 1:1, 1:1, 0:1) papidlaikā piekāpās Kazahstānai, kas līdz ar to triumfēja četru izlašu turnīrā.

Pirmais periods noslēdzās bez vārtu guvumiem, bet otrās trešdaļas sākumā Elvijs Biezais izvirzīja vadībā Latviju. Tiesa, Kazahstāna pēc pāris minūtēm izlīdzināja rezultātu, kad precīzs bija Arkādijs Šestakovs. Trešās trešdaļas otrajā minūtē latvieši nonāca iedzinējos ar 1:2, bet nepilnas desmit minūtes līdz pamatlaika beigām Rūdolfs Maslovskis panāca neizšķirtu. Spēle turpinājās pagarinājumā, kurā Latvijas izlase ielaida vēl vienus vārtus, jo Rihardu Cimermani pārspēja Antons Nekrjačs.

Latvija pa Kazahstānas vārtiem meta 29 reizes, bet Cimermanis atvairīja 37 no 40 metieniem. Tāpat kā Latvijas izlase, arī Kazahstāna šajā turnīrā nebija optimālajā sastāvā.

Kazahstāna ar astoņiem punktiem kļuva par turnīra uzvarētāju, bet Latvija ar septiņiem punktiem palika otrā, kamēr trešās vietas ieguvēja noskaidrosies Dienvidkorejas un Japānas duelī.

Jau ziņots, ka pirmajā mačā Latvijas komanda trešdien ar rezultātu 6:2 pārliecinoši uzvarēja mājinieci Dienvidkoreju, bet ceturtdien ar 3:6 apspēlēja Japānu. Tikmēr Kazahstāna ar 5:2 uzveica Japānu un ar 5:1 guva virsroku pār Dienvidkoreju.

Jau svētdien šādā pašā turnīrā piedalīsies arī Latvijas sieviešu izlase. “Olympic Legacy Cup” turnīri tiek rīkoti, lai atzīmētu vienu gadu pēc Phjončhanas olimpiskajām spēlēm.