Pašmāju slavenību četrkājainie mīluļi

FOTO. “Pilnīgs “Viens pats mājās”! Labi, ka tā nebija “Cola”!”: pašmāju slavenības atceras savu četrkājaino mīluļu amizantākos nedarbus 0

Sagrauzta televizora pults, čības gultā, ūdens plūdi – tie ir tikai daži no Andra Buļa, Ievas Bondares, Jura Kaukuļa, Amuna Davis un citu populāru mākslinieku mīluļu nedarbiem. Tomēr Ziemassvētkos arī palaidņi ir pelnījuši kādu lielisku Ziemassvētku dāvanu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
Lasīt citas ziņas

Dziedātājas Daces Volfartes suns Versa atkorķē pudeles

Daces Volfartes sunīte Versa.
Publicitātes foto
CITI ŠOBRĪD LASA


Ja veidotu četrkājaino palaidņu topu, tad kādreiz aktiera Kristiana Kareļina, bet tagad viņa mammas, bijušās operdziedātājas Daces Volfartes garspalvainais vācu aitu suns Versa ieņemtu godpilno pirmo vietu. “Nu pilnīgs “Viens pats mājās”! Kad Versai bija nepilns gadiņš, atstājām viņu uz stundiņu mājās vienu pašu. Tolaik vēl nezinājām, ka suņu meitenei mīļākā nodarbošanās ir plastmasas pudeļu korķu atskrūvēšana! Kad pārradāmies mājās – skats bija iespaidīgs – pa grīdu pludoja aptuveni 10 litri ūdens! Kristians tikai toreiz noteica: “Labi, ka tā nebija kola!”,” ar smaidu notikumu atceras Dace Volfarte.

Amuna Davis draiskulīgās Demia un Gia izmēģina kosmētiku

Amuna Davis mīlules Demia un Gia.
Publicitātes foto


Nedarbi, kurus friziera, meikapa meistara un “drag queen” Amuna Davis, īstajā vārdā Dāvja Ķimeņa, burvīgās un draiskulīgās franču buldogu meitenes Demia un Gia reiz pastrādājušas, ir iespaidīgi. Ja esi bijis aizmāršīgs un atstājis maisiņus ar gružiem vai miskasti mīļumiņiem pieejamā vietā, tad pēcāk visu saturu ieraudzīsi izārdītu pa visu māju. Bet pats lielākais nedarbs, ko Dāvja mīlules ir paveikušas, ir patiesi grandiozs! Reiz, kad draiskules bija vienas pašas mājās, tās bija piekļuvušas kādas lielas dekoratīvās kosmētikas kompānijas dāvanu kastes saturam. Rezultātā visa kaste bija izārdīta, visas lūpu krāsas sagrauztas, bet pašu vaininieču Demias un Gias purniņi nosmērēti ar lūpukrāsu, tušu un tonālo krēmu! “Suņu meitenes visu laiku vēro, kā darbojos ar kosmētiku, tādēļ, acīmredzot, arī pašas izlēma pamēģināt,” nu jau ar smaidu Dāvis atceras notikumu.

Jura Kaukuļa Baldurs dzied vijoles un mandolīnas pavadībā

Jura Kaukuļa suns Baldurs.
Publicitātes foto


Baltais skaistulis Baldurs, haskija un Šveices ganu suņa mīlas dēkas auglis, ir ļoti muzikāls suns. Un kā nu ne, jo ir taču dziedātāja Jura Kaukuļa un Aijas Kaukules ģimenes mīlulis! “It īpaši Baldurs ir iemīļojis vijoli un mandolīnu – vienmēr dzied līdzi! Bet, kad reiz bija jāfilmējas reklāmā, nekādi nevarējām pierunāt padziedāt,” atklāj Aija. Starp citu, arī Baldurs, kad mājās paliek viens, pa retam sastrādā kādu nedarbu. Visbiežāk – saimnieku čības tiek aiznestas un glīti noliktas gultā uz spilveniem.

Aktiera Andra Buļa sunīte Grēta skatās dzīvnieku raidījumus

Aktieris Andris Bulis ar savu mīluli Grētu.
Publicitātes foto


Aktiera Andra Buļa bokseru šķirnes sunīte Grēta ģimenē ir ļoti mīlēta un gudra – māk pati atvērt durvis un tad dodas, kurp deguns rāda! Bet viena no Grētas iecienītākajām nodarbēm, sevišķi aukstos ziemas vakaros, ir skatīties televizoru! Un nevis vienkārši kaut ko, bet dzīvnieku raidījumus. Bet kas notiek, ja saimnieki izdomā pārslēgt TV kanālu? Tad Grēta protestē – grauž pulti, žurnālus un pat biezpiena paku. Un tas viss vienā vakarā! Tāpēc tagad, Buļu ģimenē, visas lietas stāv noliktas vismaz metru virs zemes.

Māksinieces Ievas Bondares mīluļiem savs adventes gardumu kalendārs

Māksliniece Ieva Bondare ar saviem mīluļiem.
Publicitātes foto


Kārumi dara tavu sunīti laimīgu, savukārt ārkārtīgi laimīgais mīlulis padara laimīgu tevi. Un galu galā, dalīts prieks ir dubultprieks! – pārliecināta ir māksliniece Ieva Bondare, kuras ikdienu bagātāku dara trīs suņi: dalmācietis Merlo, labradora meitene Rosē un Vesthailendas baltais terjers Oso. “Agrāk man vienmēr bija Adventes kalendāri bērniem! Tagad viņi ir jau ir izauguši, tādēļ ar kārumiem Ziemassvētku gaidīšanas laikā lutinām mūsu četrkājainos mīluļus. Vakar atvērām pirmo paciņu un šorīt jau visi trīs gaidīja pie lielās kastes pēc nākamā garduma! Našķi palīdz trenēt komandas un ir apbalvojums par labu uzvedību,” stāsta Ieva.

Ērģelnieces Ilonas Birģeles runčuka Mocarta attiecības ar eglīti

Ilona Birģele ar savu mīluli.
Publicitātes foto


Ērģelnieces Ilonas Birģeles piecgadīgais runčuks, vārdā Mocarts (savulaik Stirnienes baznīcas kaķis), savos pirmajos Ziemassvētkos esot tā nobijies no lielās egles, ka pārbīlī uzskrējis trīsmetrīgās egles galotnē. Kaķēns pārlaidis pirmo izbīli un tikai krietni vēlāk ar lielām pūlēm pierunāts nokāpt lejā. Tagad Mocartam Ziemassvētku egles vairs neizraisa nekādu interesi un pat eglīšu rotājumus var kārt visā eglītē, ne tikai augšējos zaros. Taču tad, kad eglē tiek iededzinātas sveces – tad gan Mocarts pievērš uzmanību un uzmanīgi vēro svecīšu liesmiņas.

Dziedātājai Rūtai Dūdumai paklausīga labradoru meitene Pino

Rūta Dūduma ar mīluli Pino.
Publicitātes foto


Dziedātājas Rūtas Dūdumas-Ķirses un komponista Jāņa Ķirša ģimenē jau piecus gadus neskaitāmus prieka brīžus sniedz labi audzināta un pieklājīga labradoru meitene Pino. Lepoties ar bagātīgu nedarbu skaitu saimnieki nevar. Ja nu vien kādreiz ir sagrauzts kāds interneta vads, zeķes un kurpes Pino tiešām neinteresē! Mākslinieki savam mīlulim šogad zem Ziemassvētku eglītes plāno nolikt Pino iecienītākos kārumus.

Nopērc Ziemassvētku dāvanu savam mīlulim!

Lielākā mājdzīvnieku izstāde "PetExpo 2020" jau drīzumā!


18. un 19. decembrī Ķīpsalā notiks mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde “PetExpo 2021”, kur vienkopus varēs aplūkot četrkājainos aristokrātus – visdažādāko šķirņu suņus un kaķus no septiņām valstīm. Nāc ar visu ģimeni uz izstādi, vēro mīluļu skaistumkonkursus, izdevīgi iepērcies un iepriecini savu mīluli!

Norises vieta un laiks: Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā, 18. – 19.decembrī no plkst. 10:00 līdz 18:00.

Uzmanību!

Izstāde notiks epidemioloģiski drošā vidē un to varēs apmeklēt gan pieaugušie, gan bērni.
Ieejas noteikumi pieaugušajiem: tikai Covid-19 izslimojušie vai vakcinētie ar derīgu ES sadarbspējīgu sertifkātu, uzrādot QR kodu un pasi vai ID karti.

Ieejas noteikumi bērniem: līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams sertifikāts. No 12 gadu vecuma ieeja izstādē ar ES sadarbspējīgu sertifikātu (izslimojis vai vakcinēts), negatīvu testu vai izziņu par pēdējo 72 h veiktu skrīningu ar negatīvu rezultātu.

Ņem vērā!

Ja vēlies apmeklēt izstādi kopā ar savu suni, kas nepiedalās izstādē, pirms biļešu iegādes pie Izstāžu centra 11. vārtiem būs jāuzrāda suņa veterinārā apliecība, kā arī jāiziet veterinārā kontrole.

Reklāma
Reklāma

Biļešu cenas:

Pieaugušajiem – 4,00 EUR
Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – 3,00 EUR
Studentiem, pensionāriem, invalīdiem – 3,50 EUR
Īpaši draudzīgs piedāvājums ģimenēm – Ģimenes biļete – 10,00 EUR
(2 pieaugušie + 2 bērni vai 1 pieaugušais + 3 bērni)
vairāk bērnu – 1,50 EUR par katru bērnu
Autostāvvieta – 3,00 EUR
Biļetes internetā var iegādāties šeit.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.