Pianists Vestards Šimkus

FOTO. Pianists Vestards Šimkus ar sievu Elīnu bērniem māca skaitīt lūgšanas un nelaiž bērnudārzā 122

Talantīgais latviešu pianists Vestards Šimkus ar sievu operdziedātāju Elīnu Šimkus jau kādu laiku dzīvo laukos – Tukuma pusē, Vecmokās. Mākslinieks intervijā žurnālam “Kas Jauns?” atklāj, ka ģimene ir ļoti ticīga – viņi ir katoļi, kas regulāri arī apmeklē baznīcu un māca to darīt saviem bērniem.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
TV24
Vitenbergs: Baumu līmenī ik pa brīdim izskan, ka parlamentārā sekretāre ir “nokodusi” ministri
Lasīt citas ziņas

Vestards un Elīna atzīmējuši jau 11 kāzu jubileju, to gan neesot izdevies nosvinēt ar vērienu, jo ikdienā ar viņiem kopā ar abi bērni – 2018.gadā dzimušais dēls Bernards un 2021.gadā dzimusī meitiņa Lilija.

“Mums ir divi mazi bērni, kurus nedodam citiem un nelaižam bērnudārzos,” – intervijā stāsta pianists un prāto, ka viņam šķiet, ka bērni ir laimīgi ar šādu ģimenes modeli, ka ikdienu pavada kopā ar vecākiem, nevis apmeklē bērnudārzu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Lepnais tētis arī stāsta, ka iemācījis jau dēlam lūgšanas. “Kādu dienu, kad veselu stundu pavadījām braucot mašīnā no Rīgas uz mājām, pēkšņi sagaidīju no bērna ļoti pārsteidzošu un patīkamu jautājumu: “Tēt, lūdzu pamāci man kādas lūgšanas!” – stāsta Vestards. Tā arī visu mājupceļu viņš mazajam dēlam mācījis lūgties.

Vestards un Elīna arī atzīst, ka cenšas bērnus audzināt bez planšetēm, mobilajiem telefoniem un citām tehnoloģijām. “Šai kopābūšanai mūsu mājās netraucē kaut kādas tehnoloģiskas ierīces un tamlīdzīgas lietas, kas bērnu uzmanību varētu novērst no īstās dzīves,” – viņš stāsta, lai gan atzīst – šad tad jau dēls tāpat esot ticis pie mobilā telefona.

Visu interviju ar pianistu Vestardu Šimkusu lasi žurnāla “Kas Jauns?” 28.marta numurā!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.