Grupas "bet bet" sirsnīgais koncerts Liepājā

FOTO. “Pieņemt šo lēmumu nav bijis emocionāli viegli” – Zigfrīds Muktupāvels skaidro iemeslus, kāpēc nolēmis pamest darbu Latvijas Radio 38

Nesen daudzus raidījuma fanus saskumdināja ziņa, ka pēc 15 gadu ilgas darbības “Latvijas Radio 1” pamet iemīļotā radio balss – Zigfrīds Muktupāvels.

Reklāma
Reklāma
10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Kokteilis
FOTO. Mākslīgais intelekts nosauc 10 pasaules pievilcīgākos vīriešus. Starp tiem – pretrunīgi vērtēts Latvijas politiķis 100
RAKSTA REDAKTORS
“Darbinieki aizraujas ar iebiedēšanu. Jūtu pazemošanu un pārākuma sajūtu.” Krīzes centrā esošās Līnas dienasgrāmata ar pozitīvu pavērsienu 1
Lasīt citas ziņas

Viņš ilgi vadījis radio raidījumu “Kultūras rondo”, taču 3.novembris bija Zigfrīda Muktupāvela pēdējā darba diena radio. Viņa vietā raidījumu no 6. novembra vada žurnālists Gustavs Terzens.

Ne vienam vien klausītājam radās jautājums, kāpēc tā. Atbildi uz to šonedēļ noskaidrojis žurnāls “Kas Jauns”. Zigfrīds Muktupāvels skaidrojis, ka šis nav vienas dienas laikā pieņemts lēmums. Par to esot domāts ilgi, apsverot radošās darbības nākotnes plānus.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Es negribēju sagaidīt to brīdi, kad aiz muguras runās: “Kad tas vecais muļķis beidzot vāksies projām?”,” uz žurnāla uzdoto jautājumu ar smiekliem atbildējis Zigfrīds.

Viņš esot nolēmis, ka labāk ir aiziet šādā brīdī, kad ir tik ļoti saaudzis ar raidījumu, lai paliktu normālas atmiņas par šo dzīves posmu. Viņš tiešām ilgi domājis un secinājis, ka kaut kad jau pienāk brīdis, kad ir jāprotas doties tālāk, jāļauj ienākt jaunai paaudzei. Pieņemt šo lēmumu nav bijis emocionāli viegli.

Tā bijusi tāda iekšēja sajūta, ka ir laiks beigt.

Jautāts par turpmākajiem plāniem, Zigfrīds Muktupāvels saka, ka viņa galvenā nodarbošanās būs mūzika – līdz gada beigām jau esot saplānoti 20 koncerti gan kopā ar Jāni Lūsēnu, gan grupu “bet bet”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.