Foto: Valsts policija

FOTO: Policija publisko ātrumpārkāpējus – rekordistus 0

Pievieno LA.LV

Valsts policijas (VP) pārvietojamie fotoradari oktobrī fiksējuši vairākus ātrumpārkāpējus, daži no tiem izcēlušies ar īpašu steigu. Šoreiz pārgalvīgi un bezatbildīgi ātrumu pārsnieguši “BMW” un “Mercedes-Benz” markas spēkratu vadītāji, portāls LA.lv uzzināja VP.

Veselam
Šos 6 pārtikas produktus kardiologi iesaka ēst regulāri: tie palīdz uzlabot sirds veselību un uzturēt normālu holesterīna līmeni 1
VIDEO. Astoņi cilvēki piedzīvo realitātē to, no kā visi baidāmies, iekāpjot “Amerikāņu kalniņos”
“Nē” tualetes papīram! Cilvēki masveidā sāk atteikties no tā izmantošanas un pāriet uz jaunu alternatīvu – ko viņi izmantos tagad?
Lasīt citas ziņas

Divi pārkāpumi fiksēti Olaines novadā, uz autoceļa Rīga-Jelgava-Lietuvas robeža (Meitene) 14.kilometrā.

Šī gada 18.oktobrī “BMW” markas automašīnas vadītājs vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā, braucis ar 161 kilometru stundā.
CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt 28.oktobrī “Mercedes-Benz” spēkrats bezatbildīgi traucies ar gandrīz divreiz lielāku ātrumu – 173 kilometriem stundā.

Foto: Valsts policija

Tāpat 24.oktobra rītā vēl kāds “Mercedes-Benz” markas transportlīdzeklis uz Vidzemes šosejas (autoceļš Rīga- Sigulda – Igaunijas robeža) aiztraucies garām policijas pārvietojamajam fotoradaram ar 173 kilometriem stundā. Arī šajā vietā atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā.

Par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā pienākas sods 360 eiro apmērā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.