FOTO. Populāras melodijas un pozitīvas emocijas: talantīgi mūziķi sarīko kārtīgu ballīti tiem, kas atgriežas skolas solos 5
Atsākoties skolas gaitām, t/c “Domina Shopping” rīkotajā festivālā “Back to School” koncertēja mūziķis Chris Noah, kā arī populārās latviešu grupas “Carnival Youth” un “Astro’n’out”.
“Latvijā aug apjomīgs parazītu segments.” Izskan skarbs vērtējums par jauniešiem, kuri nedz strādā, nedz mācās
Priekšroka vairs nav tikai tramvajiem! Pirms pāris dienām ieviestas izmaiņas ceļu satiksmes noteikumos, kas svarīgas rīdziniekiem
Klusais slepkava: kardiologs nosauc astoņus slēptus augsta asinsspiediena cēloņus, par kuriem zina vien retais
Festivālā pulcējās kupls skaits fanu un atbalstītāju. Un, protams, gan skolnieki, gan studenti, kuriem atsācies skolas laiks.






























































































































































