Keita Midltone un princis Viljams kopā ar saviem bērniem apmeklē pantomīmas izrādi Londonā

FOTO. Princis Viljams un Keita pasākumā ierodas kopā ar visiem trim bērniem: princis Džordžs jūtas kā zivs ūdenī, bet Šarlote – niķojas 6

Kembridžas hercogu ģimenes parādīšanās pilnā sastāvā publiskā pasākumā tika turēta lielā noslēpumā. Šis jaukais pārsteigums britiem kļuva zināms vien vēlā piektdienas pēcpusdienā, kad princis Viljams un Keita Midltone kāpa uz sarkanā paklāja kopā ar visiem saviem trim bērniem – septiņgadīgo princi Džordžu, piecgadīgo princesi Šarloti un divgadīgo princi Luisu. Karaliskā ģimene apmeklēja kādu īpašu pantomīmas izrādi Londonas teātrī “Palladium”.

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 52
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties
TV24
NATO spēku komandieris Eiropā uzskata, ka karš Ukrainā ir iegājis izšķirošā posmā
Lasīt citas ziņas

Šis notikums ir īpašs arī ar to, ka tā bija pirmā reize Kembridžas hercogu bērniem, kuri pirmo reizi dzīvē kāpa uz sarkanā paklāja. Princese Šarlote bija mazliet samulsusi un savu neapmierinātību izrādīja arī vecākiem, septiņgadīgais princis Džordžs, šķiet, izbaudīja fotogrāfu zibšņus un pat smaidīja kamerās, bet mazulītis Luiss, visdrīzāk, vēl nesaprata, kas ap viņu notiek.

Princis Luiss šodien svin otro dzimšanas dienu!
CITI ŠOBRĪD LASA

Š0 teātra izrādi rīkoja Lielbritānijas Nacionālās loterijas labdarības organizācija par godu tiem cilvēkiem, kas Covid-19 pandēmijas laikā bija nepagurstoši strādājuši, lai darbotos “pirmajās rindās” – aprūpētu slimniekus, kas sasirguši ar koronavīrusu. Viesu vidū bija Nacionālā veselības dienesta darbinieki, medicīnas darbinieki, autovadītāji, atkritumu savācēji, neatliekamās palīdzības dienestu darbinieki, labdarības organizāciju darbinieki, veikalu darbinieki un daudzi, daudzi citi. Karaliskā ģimene apmeklēja šo pasākumu, lai publiski pateiktu paldies.

Dodoties uz teātri, Kembridžas hercogi bija redzami bez sejas maskām, taču iekštelpās kā Keita, tā princis Viljams bija redzami sejas maskās. Teātra iekšienē cilvēku skaits gan tika stipri ierobežots, lai nodrošinātu nepieciešamo distancēšanos. Karaliskā pāra trīs bērni – Džordžs, Šarlote un Luiss pasākumu apmeklēja bez sejas maskām, kā to nosaka Lielbritānijas likumdošana – bērniem līdz 11 gadu vecumam sejas masku valkāšana nav obligāta.

Prinča Viljama un Keitas Midltones bērni: princis Džordžs, princese Šarlote un princis Luiss

Princis Viljams uzstājās arī ar īsu runu, kurā viņš pateicās visiem tiem cilvēkiem, kas nepagurstoši strādāja šīs pandēmijas laikā un bija nesuši savus upurus, lai palīdzētu darboties valstij. Viņš arī pieminēja, ka daudzi cilvēki, kas strādāja pandēmijas laikā daudz vairāk nekā ierasti ir upurējuši arī savu ģimeņu labsajūtu, jo tieši ģimenes bija tās, kas šos cilvēkus mājās redzēja visretāk.

“Valsts jums visiem ir parādā milzīgu pateicību,” – sacīja princis Viljams savas runas nobeigumā.

Sēžot teātra ložā varēja vērot, ka Kembridžas hercogu bērni uzvedas tieši tāpat kā citi bērni šajā vecumā – ja septiņgadīgais princis Viljams ar interesi jau vēroja notiekošo apkārt un izturējās nopietni, ar piecgadīgo Šarloti Keitai nācās pacīnīties, jo mazulīte gan skaļi runāja, gan ķiķināja un brīžiem ķircināja mazo brāli – divgadīgo princi Luisu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.