Festivāla "Positivus" otrā diena Lucavsalā, 2023

FOTO. Sems Smits, Gustavo….! Festivāla “Positivus” otrās dienas koncerti pulcēja simtiem mūzikas fanu un interesentu 71

Rīgā, Lucavsalā sestdien, 15.jūlijā, notika festivāla “Positivus” otrā diena, kurā uz “LMT Stage” kāpa britu solists un dziesmu autors Sems Smits. Arī festivāla otrajā dienā koncertus apmeklējuši simtiem mūzikas fanu un interesentu. Portāls LA.LV piedāvā ieskatīties festivāla “Positivus” otrās dienas pasākuma norisēs uz skatuves un festivāla teritorijā!

Kokteilis
Kādā krāsā jābūt makam, lai piesaistītu naudu: katrai zodiaka zīmei ir savs tonis
Kokteilis
Zvaigznes brīdina! Lielais marta horoskops visām zodiaka zīmēm
Kokteilis
Ideāla padomju laiku meitene: īpašā mācību grāmatā atklāj tā laika seksuālās izglītības dīvainības
Lasīt citas ziņas

Jau vēstīts, ka sestdien uz “LMT Stage” kāpa “Gustavo”, “alt-J”, bet uz “Lāčplēsis Stage” uzstājās “Martas asinis”, “Wiesulis”, “Anna B Savage”, “Sleaford Mods” un “Little Big”. “Evolution Stage” uzstājās “Perestroika”, “Vultura”, “Hunn”, “I Mean Love”, “Zeļģis”, “Fiņķis” un “Mauku sencis & Grandmaster Neons”.

Savukārt zonā “Jim Beam Silten Disco” mūziku atskaņoja “DJ Reinis Kārlis Rutkis”, “DJ Inga Zeile”, “DJ Artūrs Pudāns”, “DJ Rojs Rodžers”, “DJ Kārlis Zariņš”, “DJ Rudd” un “DJ Aspirīns”. Pasākuma noslēdzošajā dienā festivāla apmeklētājus izklaidēja  “Comedy Latvia” “stand-up” komiķi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Skaties festivāla “Positivus” mirkļus foto galerijā!

Festivāla "Positivus" pirmā diena Lucavsalā, 2023
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.