Skaistumkopšanas pasaulē sevi piesaka jauna, Latvijā radīta kosmētika.
Skaistumkopšanas pasaulē sevi piesaka jauna, Latvijā radīta kosmētika.
Publicitātes foto

FOTO: skaistumkopšanā sevi piesaka jauns, Latvijā radīts kosmētikas zīmols 0

Pacientu regulārie jautājumi par ādas kopšanu mājās, kā arī saskarsme ikdienas darbā ar pieaugošo tendenci – jutīgas ādas izraisītajām sekām, mudinājusi ārsti, estētiskās medicīnas un lāzerkosmetoloģijas klīnikas Panacea Pro vadītāju Ludmilu Stavro-Freibergu radīt uz zinātniskiem pētījumiem kosmetoloģijā un dermatoloģijā balstītu kopjošās kosmētikas zīmolu RESPONSE by Dr. Stavro.

STOPkadri: No 1. septembra Latvijā pilnībā likvidēta Ceļu policija
Cik gadi ir jānostrādā, lai varētu saņemt valsts garantēto minimālo pensiju? 201
“Ļoti liela un dziļa brūce. Par to nerunā un nejoko.” Ir kāda tēma, par ko nevajadzētu runāt, latviešiem satiekot lietuviešus 12
Lasīt citas ziņas

“Pasaule, kurā mēs dzīvojam, aizvadītajās desmitgadēs ir mainījusies! Ekoloģiskā situācija, pārtika ir pavisam citāda nekā vēl pirms dažiem gadiem. Mēs maz kustamies, saskaramies ar hronisku stresu informācijas piesārņojuma un sociālā spiediena veidā, mēs patērējam lielu daudzumu sadzīves ķīmisko vielu un mūsu mājās, birojos regulāri elpojam mūsdienu būvmateriālu izgarojumus. Jā, pasaule, kurā mēs dzīvojam, ir kļuvusi „garšīgāka” un komfortablāka, taču vienlaikus arī agresīvāka pret cilvēka ķermeni, līdz ar to mums ir nepieciešama arī jauna pieeja ādas kopšanā.
Esmu gandarīta, ka pēc ilgstoša darba izaicinājumiem, ko sniedza korneoterapijas izmantošana jaunajā kosmētikā, ir izdevies radīt augstas kvalitātes produktu, kas uzlabos ādu, aizkavēs pretnovecošanos ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē,” pārliecināta kosmētikas zīmola RESPONSE by Dr. Stavro dibinātāja un vadītāja Ludmila Stavro-Freiberga.

Pēc Ludmilas Stavro-Freibergas vērojumiem viena no problēmām, ar ko šodien sakaramies, ir – jutīga āda, kas var izpausties ļoti dažādi: apsārtums, lobīšanas, sausie pleķi, pārlieku liela ādas taukainība, agrīnas krunciņas, pat izsitumi utt. “Cilvēki visbiežāk cenšas “ārstēt” katru problēmu atsevišķi, bet tās ir tikai sekas, kas ir saistītas ar ādas aizsargbarjeras nepilnībām. Stiprinot un atjaunojot ādas dabīgo aizsargbarjeru, mēs risinām problēmas cēloni, un āda šādi pati dabīgā veidā atrisina visas problēmas,” secinājusi Ludmila Stavro-Freiberga.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atklājot zīmolu Response by Dr. Stavro, sabiedrībā pazīstamas personības ar interesi uzklausīja ārstes redzējumu par ādu un tās kopšanu un pauda arī savu viedokli par jaunā zīmola potenciālu pasaules tirgū.

Līga Zemture: “Man ir trenēta acs uz labu kvalitāti un pirmais iespaids ir ļoti labs!”

“Fantastiska ārste, ļoti pārliecinoši stāsta par sejas kopšanu, arī par jaunajā kosmētikā izmantoto korneoterapiju dzirdu pirmo reizi. Ja pasaulē kosmētikas bizness pašreiz tiek vērtēts 100 miljardu ASV dolāru vērtībā, tiek pausts, ka nākamajos dažos gados šis skaitlis septiņkāršosies, kādēļ gan lai tajā nebūtu arī mūsu Latvijas uzņēmēja un viņas radītā kosmētika!? Man ir trenēta acs uz labu kvalitāti, un pirmais iespaids par produktu ir ļoti labs. Katram intuitīvi jāatrod sava kosmētika, un arī es esmu dzīvē izmēģinājusi visdažādākos – arī pasaules slavenus kosmētikas zīmolus, un ne viss manai ādai ir derējis. Ieklausījos ārstes teiktajā, ka, iespējams, tieši šie eksperimenti manai ādai bija milzīgs stress un radīja ādas jutīgumu, kāds man nekad nav bijis,” teic skaistumkopšanas eksperte, L’Officiel Baltics žurnāla un digitālās platformas vecākā galvenā redaktore Līga Zemture.

Kristīne Komarovska: “Rada uzticību ieguldītajā darbā!”

“Mani uzrunā Latvijā radīta produkcija ar pasaulīgu elpu, un jaunā kosmētika ir tāda. Es domāju, ka tai ir viss potenciāls iziet pasaules tirgū. Tāpat mani uzrunā zīmola radītājas, ārstes Ludmilas Stavro-Freibergas attieksme pret ādas kopšanu, viņas centieni radīt mums izpratni par ādas kopšanu. Tas rada uzticamību ieguldītajam darbam. Patīkami pārsteidz ārstes ieteikums sejas attīrīšanai pamatā izmantot pieniņu, bet micelāro ūdeni lietot mazāk. Piekrītu arī, ka bioholistiskā pieeja sejas kopšanā ir ļoti svarīga, jo būtiski būt klātesošai sevis kopšanas ikvakara procesā, nevis domāt par daudzām citām lietām,” pauž pasākumu vadītāja Kristīne Komaravoska.

Jekaterina Malgina: “Interesanti bija no ārstes uzzināt daudz jauna par elementāru sejas kopšanu!”

Skaistumkopšanas un modes blogere Jekaterina Malgina saka: “Es domāju, ka jaunajam zīmolam noteikti izdosies iziet pasaules tirgū, jo gan produkta dizains, gan kvalitāte ir konkurētspējīgi. Interesanti no ārstes uzzināt tik daudz jauna par elementāru sejas kopšanu, piemēram, ka dienas kosmētiku jānotīra ne tad, kad ejam gulēt, bet jau pārnākot mājās.”

Daiga Ellaby: “Noteikti to novērtēs arī pasaulē!”

Arī blogeri Daigu Ellaby uzrunājis, cik svarīgi pareizi lietot kosmētiku, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. “Droši vien mēs visas darām kaut ko nepareizi, un nepieciešams, lai kāds zinošs speciālists pasaka, kā jādara. Interesanti, ka tieši jutīgās ādas dēļ ir daudz negatīvu blakusefektu kā ādas apsārtums, pigmentācija utml. Arī par jaunradīto kosmētiku man radās pozitīvs iespaids tieši tādēļ, ka redzu, ka aiz tā stāv profesionāle, cilvēks, kurš zina ko dara. Noteikti to novērtēs arī pasaulē!”

Indra Salceviča: “Ja klients atrod savu īsto kosmētiku, viņš tai kļūst uzticīgs.”

Stiliste un iedvesmas bloga Morethansize.com autore Indra Salceviča jau iepriekš aizdomājusies par to, ka daudzi kopjošo kosmētiku lieto nepareizi, un Ludmilas Stavro-Freibergas pārliecinošais stāstījums to vēlreiz apstiprinājis: “Interesanti, ka tiek uzsvērts, ka sejas kopšanā ūdens ir kaitīgs ādai, un mani pārliecina ārstes teiktais, ka šim nolūkam labāk izvēlēties kosmētisko pieniņu. Iepriekš nebiju dzirdējusi arī par šajā kosmētikā izmantoto korneoterapiju jeb ādas raga slāņa veselības nozīmi. Ja klients atrod savu īsto kosmētiku, viņš tai kļūst ļoti uzticīgs. Esmu daudz strādājusi ar modi, un sievietei kosmētika noteikti ir daudz svarīgāka nekā kleita. Vēlu veiksmi jaunajam zīmolam iet ārā arī ārpus Latvijas!”

Skaistumkopšanas pasaulē sevi piesaka jauna, Latvijā radīta kosmētika

Jaunradītā kosmētika ir balstīta uz jaunām tehnoloģijām. RESPONSE by Dr. Stavro kosmētikas sastāvdaļas ļoti vērtīgas un videi draudzīgas – kā emulgatori tiek izmantoti membrānu lipīdi, kuri ne tikai neiznīcina ādu, bet rūpējas par to, un ir kā “būvmateriāls” ādas aizsargbarjerai. Produktos izmanto galveno ādas lipīdu (keramīdu, holesterīna un neaizvietojamo taukskābju) maisījumu pareizās proporcijās. Vērtīgās eļļas – Inka inčī, Šī sviesta, Makadamijas riekstu, gurķenes sēklu; hialuronskābe, beta glikāni uzlabo produktu unikālās īpašības. Savukārt netiek izmantoti agresīvi emulgatori, parabēni, silikoni un sintētiskās eļļas.
RESPONSE by Dr. Stavro kosmētikas produktu pielietojums ir daudzfunkcionāls. Piemēram, ādas attīrošo pieniņu var izmantot arī kā kopjošo krēmu rītā un vakarā. Visiem šīs kosmētikas krēmiem ir 24 stundu iedarbība, lietojami rītā un vakarā, turklāt izmantojami arī acu zonas kopšanai. Ķermeņa krēmu var izmantot arī sejai.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Kokteilis
“Tas tā kā tāds standup comedy pasākums domāts?” – Didrihsone lasīs lekciju, soctīklu lietotāji neslēpj savu izbrīnu
Kokteilis
“Kaut kāds ārprāts” – Magones kavalieris no Londonas nosauc viņu par slepkavu
Kokteilis
“Man likās, ka šādi ģērbjas tikai Kirkorovs” – Jāņa Zuzāna mīļotā sieviete uz pirmizrādi ierodas ģērbusies luksusa zīmolos “no galvas līdz kājām”
Kokteilis
Esi gatavs negaidītiem likteņa pavērsieniem! Horoskopi 2.oktobrim
STOPkadri: No 1. septembra Latvijā pilnībā likvidēta Ceļu policija
Cik gadi ir jānostrādā, lai varētu saņemt valsts garantēto minimālo pensiju?
“Ļoti liela un dziļa brūce. Par to nerunā un nejoko.” Ir kāda tēma, par ko nevajadzētu runāt, latviešiem satiekot lietuviešus
VIDEO. “Mēs pastāvam tik ilgi, kamēr mēs apspiežam citus.” Krievs skaidro, kāpēc Krievija nevar iztikt bez karošanas
Kokteilis
“Man likās, ka šādi ģērbjas tikai Kirkorovs” – Jāņa Zuzāna mīļotā sieviete uz pirmizrādi ierodas ģērbusies luksusa zīmolos “no galvas līdz kājām”
Lasīt citas ziņas
Zanda, Lāsma un Zandis – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Cilvēkstāsts
CILVĒKSTĀSTS. Andris Bulis: “Mūza ir gražīga būtne – atnāk neklauvējot un aiziet neatvadoties”
“Es nezinu, neesmu skaitījusi – piecdesmit, simts?” – uzņēmēja Elīna, kura iecienījusi “vienas nakts” sakarus atklāj, cik partneru viņai bijis
Kokteilis
VIDEO. Izrādes “Ziedonis. Lācis. Vīrieši” laikā uz skatuves piedzīvots kāds “kāzuss”: “Skatītājs no tā necieta”
Kokteilis
Šodien tev vairāk nekā jebkad būs nepieciešamas labas ziņas! Horoskopi 1.oktobrim
Elma, Menarda un Elna – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
STOPkadri: No 1. septembra Latvijā pilnībā likvidēta Ceļu policija
Top likums kredītu procentu likmju samazināšanai – bankas draud pārtraukt kreditēšanu
Vai Rietumi ar nodomu Ukrainai piegādā bojātu militāro tehniku?
FOTO. Ķirbji, kūkas, sieri, kartupeļi un citi rudens labumi – visīstākā latvietības sajūta un garša Straupes Zirgu pasta tirdziņā
Streičs: Latgale ir valsts drošības jautājums. Tur būs pirmie upuri, ja nāks tanki
It kā nogalinātais Krievijas admirālis “augšāmceļas” un runā video intervijā
“Ļoti liela un dziļa brūce. Par to nerunā un nejoko.” Ir kāda tēma, par ko nevajadzētu runāt, latviešiem satiekot lietuviešus
Problēma jau nav viens Putins. Problēma ir visā krievu tautā. Saruna ar Ukrainas žurnālistu Dmitriju Gordonu
Kokteilis
FOTO. “Ir redzams, ka viņa ir patiesa, īsta un sirsnīga!” – Keita Midltone viesojas kādā īpašā vietā un ar savu izturēšanos izpelnās neviltotus komplimentus
Kokteilis
FOTO. Talantīgi aktieri, režisori un kino ļaudis Rīgas centrā svin “Oskara” balvai izvirzītās filmas “Mana brīvība” pirmizrādi
Kokteilis
VIDEO. “Kāds varbūt zina, kas bija Maira Brieža fizikas skolotājs?” – bokseris soctīklos nofilmējis lidmašīnas un ar savu jautājumu sasmīdinājis soctīklu lietotājus
Kokteilis
FOTO. Viņš ne vienmēr piekrīt tam, ko šovā saka un dara žūrija! Jānis Krīvēns kļūs par “X Faktors” vadošo dīvāna ekspertu
Kokteilis
FOTO. Ko varēs apskatīt un uzzināt lielākajā dizaina un mēbeļu izstādē Ķīpsalā?
Šodien Miķeļdiena! Vēro dabu un uzzini, kāds būs laiks!
Kokteilis
Tu vari nonākt kāda ļoti sarežģīta un kategoriska lēmuma priekšā! Horoskopi 30.septembrim
Kokteilis
Miķelis, Mihails, Miks un Mikus – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Kokteilis
VIDEO. Aizkustinošs video! Aminatas pirmā reakcija, klausoties studijā savu jauno dziesmu
VIDEO. Ukraiņu karavīri apgūst Vācijas dāvināto “Biber” tanku priekšrocības tiltu celtniecībai
22:49
Veselam
Asinszāle – augs pret 99 vainām
22:12
Circene: Lai redzētu, kur tā nauda aiziet, vispirms tā ir jāieliek vienā sistēmā
21:07