Aizritējusi festivāla Laima Rendezvous Jūrmala otrā diena

FOTO. Smalki viesi, skaista mūzika un izsmalcināta atmosfēra: krāšņi aizritējis Laimas Vaikules festivāls Jūrmalā 143

Festivāla “Laima Rendezvous Jūrmala” otrā diena Jūrmalā bija aizraujošs ceļojums mūzikas, mākslas un sirsnīga atbalsta pasaulē. Dzintaru koncertzāle bija pilnībā izpārdota, kas apliecina neapšaubāmu pasākuma popularitāti klausītāju un mākslas cienītāju vidū.

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Lasīt citas ziņas

Par pasākuma goda viesiem kļuva leģendārā dziedātāja Alla Pugačova un talantīgais šovmenis Maksims Galkins, kuri ne tikai atbalsta Laimu Vaikuli, bet arī dala viņas nostāju par karu Ukrainā. Organizatori ziņo, ka Alla un Maksims arī šodien plāno apmeklēt koncertu.

Uz festivāla laiku leģendārā vēsturiskā Dzintaru koncertzāles skatuve tika pārveidota un pārsteidza viesus un māksliniekus ar tehniskiem un gaismas risinājumiem. Koncerts skatītājiem atstāja neaizmirstamu iespaidu, pateicoties pārsteidzošiem iestudējumiem un aizraujošiem pasaules līmeņa zvaigžņu muzikālajiem priekšnesumiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Festivāla ietvaros ar publiku atkal satikās leģendārā britu dziedātāja Tanita Tikaram, iekarojot skatītāju sirdis ar savu unikālo balsi un harizmu. Visa vakara garumā uz skatuves kāpa talantīgi mākslinieki, tostarp Ola Poļakova, VERKA SERDUCHKA, MAX BARSKIH, ALEKSEEV, Marija Maksakova, Jānis Stibelis, Intars Busulis, Aja Andrejeva, Uku Suviste, kā arī Laima Voice bērnu konkursa uzvarētāji – Anastasija Jačmenkina un Daniels Širmanis, kurus godināja pati Laima Vaikule.

Ne mazāk svarīgs ir arī festivāla labdarības aspekts, kura mērķis ir palīdzēt kara skartajiem Ukrainas bērniem. Organizatori atgādina, ka ziedojumi tiek pieņemti līdz pat festivāla beigām, un katrs zvans uz tālruni +371 90006861 maksā tikai 4,27 eiro.

Šīs cēlsirdīgās akcijas mērķis ir atbalstīt bērnus, kuri kara Ukrainā dēļ ir zaudējuši mājas, ģimenes un radiniekus. Vairāk informācijas par fonda mērķiem un sīkāku informāciju par līdzekļu vākšanu var atrast šeit.

Festivāla mūza Laima Vaikule ar savu uzstāšanos atklāja un noslēdza otro koncerta dienu, bet šodien, festivāla trešajā dienā, Laimas talanta piekritēji varēs baudīt viņas daiļradi vēl lielākā mērā nekā parasti, jo šodien ir Laimas benefice kopā ar uzaicinātajiem draugiem.

Festivāla organizatori vēlas sirsnīgi pateikties visiem māksliniekiem un skatītājiem, kuri ir neatņemama šī pasākuma sastāvdaļa. Festivāls turpinās, un esam pārliecināti, ka nākamās dienas sniegs vēl vairāk prieka un apbrīnas par talantīgo mākslinieku darbu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.