Andželina Džolija un Breds Pits

FOTO. “Šodien es nebūtu aktrise,” Andželīna Džolija atklāj, kāda patiesībā ir dzīve Holivudā 9

Andželīna Džolija izteikusies, ka viņa nebūtu aktrise, ja viņai šodien būtu jāsāk sava karjera no jauna, ziņo “CNN”. Tā bija tikai viena no atklāsmēm, ar kuru zvaigzne dalījās nesen publicētajā intervijā žurnālā “Wall Street Journal”.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Ne uz priekšu, ne atpakaļ tīruma malā – palīdzīgu roku “ātrajiem” sniedz fiksi vietējie puiši: Personāls sūta jums sveicienus! 15
Lasīt citas ziņas

Rakstā ar nosaukumu “Andželina Džolija atjauno savu dzīvi” viņa runāja par dzīvi pēc šķiršanās no aktiera, viņas bijušā vīra Breda Pita un saviem nākotnes plāniem.

Viņa arī pieminēja savas sajūtas par pilsētu, kas palīdzēja viņai kļūt par zvaigzni.

CITI ŠOBRĪD LASA
“Es uzaugu diezgan seklā vietā,” Džolija sacīja par Holivudu, piebilstot, “Holivuda nav veselīga vieta. Tā kā es uzaugu Holivudā, mani tā īpaši neiespaidoja. Es nekad to neuzskatīju par nozīmīgu vai svarīgu.”

“Šodien es nebūtu aktrise,” viņa sacīja, norādot, ka varbūt būtu izvēlējusies aktrises lomu teātrī, bet ne Holivudā. “Kad es sāku darboties, nedomāju, ka kļūšu par to, kas esmu šodien un ka publiski nāksies dalīties ar tik daudz no sevis,” viņa uzsvēra.

Daļa pārbaudījumu radušies šķiršanās dēļ. Pirms septiņiem gadiem slavenā aktrise šķīrās no Breda Pita, ar kuru viņiem ir kopīgi seši bērni. Viņa saprot, kāpēc daudziem interesē viņas privātā dzīve. Bija brīdis, kad viņa un Pits bija “zelta pāris” šajā nozarē.

“Kad biju jauna, cilvēkiem patika tā daļa manis, kas ir diezgan skarba un varbūt mazliet mežonīga – tā ir daļa, kas, manuprāt, cilvēkiem patīk,” sacīja Džolija. “Es neesmu tā, par kuras sāpēm vai skumjām kāds vēlas dzirdēt. Un, ziniet, tas nav izklaidējoši,” viņa dalījās savās sajūtās.

Viņa norādīja, ka plāno pārcelties no Losandželosas uz savām mājām Kambodžā, lai vairāk laika pavadītu tieši tur.

“Tas notika pēc šķiršanās,” sacīja Džolija, piebilstot, “es zaudēju spēju dzīvot un ceļot tikpat brīvi, kā varēju to darīt pirms tam. Es pārvākšos, kad vien varēšu.”

Andželīna Džolija viesojas Ukrainā
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.