Mūziķis Reinis Sējāns.
Mūziķis Reinis Sējāns.
Publicitātes foto

FOTO: šodien “X Faktora” Krēslu izaicinājumos dramatiskus lēmumus pieņems Reinis Sējāns 0

Jau šodien gaidāms “X Faktora” otrais no trijiem Krēslu izaicinājumu raidījumiem, kur savu komandu komplektēs mentors Reinis Sējāns, izvēloties starp solistiem vecuma kategorijā 25+. Trīs finālisti turpinās cīņu par galveno balvu – līgumu ar ierakstu kompāniju “SONY” un 10 000 eiro.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kura no sejām jums šķiet vispievilcīgākā? Atbildē slēpjas jūsu partnera ideāls 3
Vēstures atkārtošanās ir neizbēgama! Peskovs atklāj, uz kuru Eiropas galvaspilsētu Krievija mērķēs savas raķetes 164
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

Pagājušajā svētdienā pirmā no žūrijas komandas bija Aija Auškāpa, kurai nācās pieņemt smagus un emocionālus lēmumu par savas komandas sastāvu. Iespēju cīnīties finālā saņēma Diāna Paško, Anna Krista Ostrovska un Elīna Evelīna Jansone. Šonedēļ komandu “25+” kategorijā komplektēs mentors Reinis Sējāns.

Savas komandas pretendentus Reinis iedrošina, sakot: ”Tas, ko es gribu redzēt no dalībnieka, ir tas, ko viņš prot izdarīt ar savu balsi un sevi uz skatuves tieši šodien. Mūsu komandas lielais trumpis ir pieredze, nevien muzikālā, bet arī dzīves pieredze, tādēļ lieciet to lietā. Rādiet to, kas jūs esat šodien, es negribu redzēt jūsu vājās vietas, gribu redzēt tikai stiprās vietas.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Ar dziedājumu latviešu valodā aizkustinās Elīna Žizņevska, savukārt simpātiskā Monika Bleikša ieradīsies, pārliecinoši apgalvojo, ka viņai ir visas nepieciešamās īpašības, lai būtu finālā!
Programmētājs Viktors Dobkevīčs ikdienu pavada pie datora taustiņiem, taču Krēslu izaicinājumos Viktors demonstrēs virtuozu ģitārspēli, izpildot leģendāro Prinsa dziesmu “Purple rain”.

Alekss Silvērs, ieklausoties žūrijas padomos, šoreiz būs ieradies jaunā tēlā ar citu dziesmu un citu stilu, lai sniegtu žūrijai iespēju mainīt savu viedokli. Arī Jeļena Matule atklās sevi pavisam jaunā tēlā, emocionāli izpildot Adeles dziesmu “Someone like you” un veltīs to bijušajam vīram. Jeļena atzīs, ka: “Daudzi gadi ir pagājuši, diez vai mēs kādreiz sasveicināsimies, bet šī būs mana iespēja pateikt, ka es viņu ļoti novērtēju un novēlu tikai to labāko. ”

Enerģijas sprādzienu uz skatuves ar Tīnas Tērneres dziesmu “Simply the best” radīs Andžela Gasjaņeca no Daugavpils.

Simpātiskā zobārste Olga Palušina no Daugavpils, kā pati atzīst, izpildīs sev raksturīgu dziesmu – “Dusk till dawn”, nodēvējot sevi par “bēdīgo muzikanti”, ko Aija pārfomulēja, sakot: “Tu esi superjūtīgais muzikants, tas ir tā, ka pat skudriņas skrien pār ķermeni, tas ir superaizkustinoši un Tavs stāsts ir tas, ko mēs meklējam!”. Olgas dziedājums patiesi aizkustinās žūriju, liekot par Intaram Busulim piecelties kājās!

Dalībnieku starpā būs arī robežsargs Māris, kolorītā Margarita no Latgales, romantiskā Elīna Gluzunova, rokzvaigzne Reinis Liepa, mūziķis Pāvels Fomkins, bārmenis Valters Keicis un citi.

Par Krēslu Izaicinājumiem:
Vērienīgākā muzikālā šova “X Faktors” 3. sezonas atlases ir noslēgušās, no kurām 54 pretendenti turpina cīņu Krēslu izaicinājumos. Trīs Krēslu izaicinājumu raidījumu laikā tiks noskaidroti 12 finālisti dalībai šovā četrās dalībnieku kategorijās – vokālās grupas, 25+, meitenes vecumā no 16—25 un puiši vecumā no 16 — 25.

Kuri trīs solisti vecuma kategorijā 25+ turpinās ceļu pretim uzvarai? Skaties TV3 svētdien plkst. 20.00!

Krēslu izaicinājums šovā "X Faktors" - lēmumus pieņems Reinis Sējāns
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.