Foto: LETA/Ekrānuzņēmums no “X”;@liana_langa

FOTO. “Drosmīga, aizkustinoša, patiesa… Raudāju!” Latvieši sajūsmā par Dreiberga jaunāko filmu, kas esot jāredz ikvienam 0

6.novembrī pirmizrādi Latvijā piedzīvoja režisora Dzintara Dreiberga spēlfilma “Tīklā. TTT leģendas dzimšana”. Filma balstīta uz patiesiem notikumiem un atklāj sieviešu basketbola komandas “TTT” izveidošanu padomju varas apstākļos. Sociālajos tīklos lasāmas pirmās atsauksmes no cilvēkiem. Lieki teikt, ka latvieši ir sajūsmā par redzēto!

Kokteilis
Ko stingri aizliegts darīt kapsētā, lai tevi “nepaņemtu līdzi” – noteikumi, kas noteikti jāievēro
Kokteilis
Astrologi atklāj katras zodiaka zīmes lāstu, no kura aizbēgt ir teju neiespējami
“Katru reizi ir šoks! Jūs dzīvojat…” Britu latviete salīdzina dzīvi Latvijā un Apvienotajā Karalistē
Lasīt citas ziņas

Kinolentes centrā ir komandas kapteine Dzidra Uztupe-Karamiševa, kurai basketbols kļūst par līdzekli, lai apietu totalitāro režīmu un satiktu emigrācijā dzīvojošo brāli.

Latvieši, tostarp sabiedrībā zināmas personas, pēc pirmizrādes ļoti pozitīvi izteikušies par Dreiberga jaunāko filmu. Tā esot jāredz ikvienam!

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgas Latviešu biedrības namā notiek preses konference, kurā informē par filmu "Tīklā. TTT leģendas dzimšana"
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.