Publicitātes foto

FOTO: vai stiliste Žanna Dubska apprecējusies ar Mārtiņu Vilsonu? 0

Latvijā pazīstamā stiliste un grāmatu autore Žanna Dubska pārsteigusi – savos sociālajos kontos viņa ievietojusi fotogrāfijas, kurās redzama līgavas tērpā, turklāt ne jau viena pati, bet kopā ar tādiem Latvijā atpazīstamiem vīriešiem kā aktieriem Andri Buli, Mārtiņu Vilsonu un šovmeni Roberto Meloni!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
ĀTRAIS TESTS. Ko ieraudzīji pirmo – jaunu dāmu vai padzīvojušu kungu? Aplūko zīmējumu un uzzini par sevi ko jaunu!
Lasīt citas ziņas

Žanna savā Facebook.com kontā ierakstījusi: “Kāpēc gan brīnišķīgā pavasarī nepasapņot par kāzu tēmu – par skaistu kleitu, skaistu līgavaini un skaistiem foto? Un, ja vēl ir iespēja savas fantāzijas pielaikot īstenībā? Man kāzu scenāriju bija tik daudz – tomēr apstājos pie trīs variantiem ar trīs kolosāliem, ĪSTIEM vīriešiem un pasakainām kleitām. Žurnāla “Люблю! Life» marta numurā var aplūkot manus trīs neaizmirstamos sapņu kāzu rītus kopā ar satriecošajiem Andri Buli, Mārtiņu Vilsonu un Roberto Meloni.
Ceru, ka šis lieliskais projekts iedvesmos jūs uz līdzīgu rīcību – tikai PA ĪSTAM!”LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.