Pirms 9.maija noliek zārku ar Latvijas karogu pie Uzvaras pieminekļa

FOTO, VIDEO. “Aiznesām 9.maija “atbrīvotājiem” instalāciju kā atgādinājumu”: aktīvisti pie Uzvaras pieminekļa aiznes zārku ar Latvijas karogu 122

“Aiznesām 9.maija “atbrīvotājiem” instalāciju kā atgādinājumu kā atgādinājumu tam, ka nekas nav aizmirsts” – vietnē “Twitter” Ainis Sproģis pie fotogrāfijām, kurās redzams kā zārks ar Latvijas karogu tiek aiznests un nolikts pie Uzvaras pieminekļa Pārdaugavā. Tāpat šī ieraksta autors raksta, ka Rīgas domei un Mārtiņam Staķim būtu jākaunas par “mīkstmiesību”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šīs četras zodiaka zīmes atgūstas no grūtajiem laikiem: tās drīz tiks vaļā no savas “melnās svītras”
Kokteilis
Vanga izteikusi draudīgas prognozes 2026. gadam: viens no notikuma datumiem jau ir zināms
“Latvijai tuvojas…” Alvis Hermanis izsaka mīklainu paziņojumu, radot satraukumu sabiedrībā
Lasīt citas ziņas

Arī vietnē Youtube ievietots video ar nosaukumu “Zārka gājiens”, kurā redzams mirklis, kad zārks tiek aiznests pie Uzvaras pieminekļa.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks šodien žurnālistiem apstiprināja: plašākas pulcēšanās gadījumā policija svētdien, 9.maijā, varētu slēgt pieeju tā dēvētajam Uzvaras piemineklim.

9.maijs ir tā dēvēta Uzvaras diena, kas tiek atzīmēti par godu tā sauktās “padomju tautas” un PSRS sabiedroto uzvarai pār nacistisko Vāciju Otrajā pasaules karā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.