Koncerts "Ričijs Rū 2/ Ceļojums uz Āfriku" VEF Kultūras pilī

FOTO, VIDEO. “Dārgākā dāvana”: Lauris Reiniks ar māsu atkal vienojas duetā un Latvijai svētkos dāvina dziesmu 13

Sveicot Latviju 105.dzimšanas dienā, mūziķis Lauris Reiniks un projekta “Ričijs Rū” radītāja Rūta Reinika-Preisa radio klausītājiem piedāvā dziesmu “Dārgākā dāvana”. Šis sirsnīgais duets ir arī Laura un Rūtas atkaltikšanās kopīgā dziesmā pēc dziesmas “Es Esmu tev dzīslās”, kas iznāca 2009.gadā.
Dziesmas “Dārgākā dāvana” komonists ir Lauris Reiniks, bet teksta autore Rūta Reinika-Preisa.

Reklāma
Reklāma
FOTO. Ziemeļkorejas līderis uzdāvina Putinam greznu portretu, kas lika apklust…
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 181
Ukrainas jaunākajam ierocim vajadzētu nopietni sabiedēt krievu “stratēģus” Krimā – rezultāts Krieviju pamatīgi apkaunotu
Lasīt citas ziņas

“Dārgākā dāvana” ir dziesma no “Ričijs Rū rīko koncertu 2” albuma un izrādes.

Tā mums ir viena no mīļākajām, jo māca bērniem un atgādina pieaugušajiem, cik liela nozīme ir īstajiem cilvēkiem mūsu dzīvē un, kas ir tā dārgākā dāvana, ko varam saņemt, sargāt un glabāt savā sirdī.
CITI ŠOBRĪD LASA

Mums tā ir arī mūsu mīļā zeme Latvija, ko jāmīl un jāciena. Gribētos novēlēt, lai mēs Latvijā mazāk kašķējamies, bet esam viens otram vairāk draugi, kas viens otru atbalsta un uz kuriem var vienmēr paļauties. Tikai tā mēs būsim stipri un spēsim nosargāt mūsu visu dārgāko dāvanu- Latviju”, stāsta Lauris Reiniks.

Šajā rudenī bērnu un vecāku iemīļotais varonis Ričijs Rū turpina savu izpārdoto Latvijas tūri ar koncertizrādi “Ričijs Rū 2 – ceļojums uz Āfriku”, bet jau decembrī skatītāji tiks iepriecināti arī ar īpašo koncertšovu “Ričijs Rū Ziemassvētkos”.

Kā zināms, šī gada sākumā dziesmu albums “Ričijs Rū rīko koncertu” saņēma prestižo Platīna disku, interaktīvā grāmata atzīta par gada grāmatu bērniem Rīgā, kā arī drīzumā saņems AKKA/LAA piešķirto “Bezgalības bavu”. Šobrīd lācēna jaunajiem piedzīvojumiem un dziesmām var sekot līdzi gan TV pasakās platformā Tet+, grāmatā un albumā “Ričijs Rū rīko koncertu 2”, YouTube, kā arī koncertizrādēs.

Pavisam nesen Lauris Reiniks savā “X” kontā dalījies ar ierakstu, kurā norādīja, ka viņu aizkustinājis šīs dziesmas izpildījums Aizupes pamatskolā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.