Mūziķis un TV personība Lauris Reiniks

VIDEO. “Nē, tā nebija pasaku meža iemītniece” – Lauris Reiniks koncerta laikā piedzīvo smieklīgu misēkli 8

Pievieno LA.LV

Dziedātājs Lauris Reiniks bērniem veltītās koncertprogrammas “Ričijs Rū Ziemassvētkos” laikā uz skatuves piedzīvojis pagalam smieklīgu negadījumu. Viņš par to pastāstījis vietnē “Twitter”.

Putins ir satriekts, bet nepadosies: alianse uztraucas, ka Eiropā varētu atvērties vēl viena kara fronte
Kremlis reaģēja uz Trampa vārdiem par iespējamo debesu slēgšanu virs Ukrainas
RAKSTA REDAKTORS
“Lidmašīna bija teju nolaidusies uz skrejceļa, kad strauji uzņēma ātrumu” – Rīgas lidostā notikusi aizķeršanās reisā no Prāgas
Lasīt citas ziņas

“Un otrās izrādes apmeklētājiem – nē tā nebija pasaku meža iemītniece dziesmas “Es brienu” laikā – tā bija apkopēja, kas sajauca kulises un ne saukta, ne aicināta, pārgāja pāri skatuvei ar putekļu sūcēju izrādes laikā. Paši brīnāmies, kā viņa to nepamanīja pati?” – raksta dziedātājs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.