Itālijas iluzionisti "DISGUIDO"

FOTO, VIDEO. Iluzionisma teātrī ar krāšņu šovu viesosies pasaulslavenie Itālijas iluzionisti “DISGUIDO” 1

1. un 2. jūnijā Iluzionisma teātrī/muzejā «Mystero» ar izrādi «CinéMagique» («Kino brīnumi»), kuras galvenais moto ir «Kad kino nonāk iluzionistu rokās…», viesosies pasaulslavenie Itālijas iluzionisti «DISGUIDO» (Guido Marini un Izabella Raponi ).

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Abi mākslinieki skatītājiem piedāvās izbaudīt krāšņu un aizraujošu izrādi, kura vēsta par diženajiem kino šedevriem, vienlaikus apspēlējot tos ar iluzionisma elementiem, vienlaikus radot arī maģisku pieredzi. Teju pusotru stundu garajā izrādē mākslinieku duetam izdosies kopā sapludināt iluzionismu, kino, ātro tērpu transformāciju, deju, pantomīmu, akrobātiku, ēnu teātri un mūziku. Izrādes ilustrācijas būs alegoriskas un metaforiskas kinematogrāfiskas gleznas, ar kuru palīdzību izrādes varoņi stāstīs par cilvēka evolūciju kino vēsturē, dodot vaļu sapnim un iztēlei caur «Disguido» komēdiju un dzeju.

«Gluži kā vēsturiskās «burvju lampas projekcija», šī izrāde ļauj vaļu iztēlei un aizved mūs uz dzejisku un fantasmagorisku vietu, kur nekas nav tā, kā izskatās un kur tajā pašā laikā viss ir iespējams. Gluži kā īstā KINO!» gaidāmo šovu raksturo «Mystero» dibinātāja un iluzioniste Dace Pecolli.

CITI ŠOBRĪD LASA

«Disguido» duets ir komēdijas un maģijas Eiropas čempioni, kuri dažādos konkursos saņēmuši balvas visā pasaulē, tāpat viņi ir arī Zelta statuetes – maģijas «Oskara» – laureāti. Mākslinieki ir bieži dažādu televīzijas programmu viesi, tostarp – labi zināmā Lasvegasas šova «Fool Us» dalībnieki. Miljoniem skatītāju ir aplaudējuši viņu neticamajiem priekšnesumiem turneju laikā 48 dažādās pasaules valstīs. Novērtēt viņu sniegumu  varēs arī, 1. un 2.jūnijā atnākot uz Iluzionisma teātri «Mystero».

«Mystero» dibinātāji – iluzionisti Pecolli – uzsver, ka šī izrāde piedāvās izbaudīt burvību, jautrību un brīnumus visai ģimenei. «Kino ir viens no skaistākajiem brīnumiem, kuru cilvēks ir radījis. Sapņi pārtop tēlos, un viss kļūst iespējams. Kino vēsturiski ir bijusi auglīga augsne arī iluzionistiem, jo kino burvju trikus jeb specefektus 20. gadsimta sākumā izgudroja franču burvju mākslinieks Džordžs Meljes,» atklāj Enriko Pecolli.

Izrāde «CinéMagique» notiks: 1.jūnijā plkst.14.30 un plkst.18 un 2. jūnijā plkst.14.30, un tā ir piemērota dažāda vecuma skatītājiem.

Biļetes var iegādāties šeit. Iegādājoties grupas biļetes (sākot no 10 personām),  var saņemt 10% atlaidi. Lai saņemtu atlaižu kodu, jāsazinās ar izrādes organizatoriem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.