Princis Viljams apbalvošanas ceremonijā Londonā un citos pasākumos

FOTO. “Viņa zobi ir sakosti, viņš nervozi pieskaras aprocēm” – princis Viljams publiskā pasākumā ieradies manāmi saspringts 22

Ķermeņa valodas eksperts novērojis, ka princis Viljams beidzamās dienas izskatās saspringts un ar iekšēju vēlmi cīnīties, taču viņš nedaudz atslābis, apmeklējot Tusk Conservation Awards pasniegšanas ceremoniju, kas notikusi vien dažas stundas pēc tam, kad klajā nākusi jaunākā grāmata par britu karaļnamu, vēsta “DailyMail”.

Reklāma
Reklāma
TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
“Svētdienas” braucēji uz ceļiem veic neprognozējamas darbības – šoferis ar 26 gadu pieredzi dalās kaitinošākajās situācijās, ko novērojis satiksmē 83
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
Lasīt citas ziņas

Princis ir šī pasākuma patrons, tāpēc viņam tur bija jāierodas, lai pasniegtu balvas.

Pasākums notika viesnīcā The Savoy, kas atrodas Londonā. Britu ķermeņa valodas pētnieki analizēja viņa uzvedību un komentēja, ka princis ierodoties izskatās ļoti saspringts, viņam acīmredzami gribējās iebilst karaļnama biogrāfa Omida Skobija jaunajā grāmatā paustajiem apgalvojumiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viljams it kā sirsnīgi smaidīja, sasveicinoties ar ceremonijas dalībniekiem, taču viņam esot grūti pilnībā apslēpt savas patiesās emocijas.

“Viņa zobi izskatās nedaudz sakosti, kas liecina par saspringumu, kad viņš cenšas smaidīt. Ap acīm nav grumbiņu, kas liecinātu par smaidu ar acīm. Viņa pēdas ir vērstas uz āru, viņš ik pa laikam nervozi pieskaras aprocēm, kas uzskatāms par zemapziņas vēlmi sagatavoties cīņai,” norāda ķermeņa valodas eksperte.

Viņa arī uzskata, ka Viljama mantra šajā dienā varētu būt aptuveni: “Viss, kas mani nenogalina, mani padara tikai stiprāku.”

Princis nepārprotami demonstrēja savu spēju atvairīt negatīvās domas, koncentrējoties uz konkrētajā brīdī apkārt notiekošo. Ieplūstot starp viesiem, princis arvien vairāk atbrīvojās un kļuva priecīgāks.

“Kad viņa rokās bija nonācis dzēriens, viņš pēkšņi vienu roku ielika kabatā, kas šajā gadījumā nav vēlme paslēpties, bet simbolizē pieklājīgu un atbrīvotu sarunu.”

Sakot uzrunu, princis teica atzinīgus vārdus pasākuma rīkotājiem. Vēlāk, tērzējot ar cilvēkiem aci pret aci, viņam ap acīm atkal atgriezās tik ierastās smaida krunciņas.

Ierodoties uz apbalvošanas ceremoniju, Viljams izvēlējās elegantu jūras krāsas uzvalku un apdrukātu kaklasaiti.

Jau iepriekš viņš esot paudis, ka daudz kas jaunajā grāmatā rakstītais nesaskan ar viņa izpratni, viņa un Harija redzējumi esot atšķirīgi. Īpaši neapmierināts viņš ir par tām vietām grāmatā, kurās rakstīts, ka Harijs esot vairākkārt mēģinājis sazināties ar brāli, taču neesot sasniedzis dzirdīgas ausis.

Reklāma
Reklāma

Tāpat Harijs grāmatas autoram esot atklājis detaļas par dažādiem nepatīkamiem incidentiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.