Princis Vijams un Keita Midltone ierodas Jordānijas prinča kāzās

FOTO. “Viņi darbojas kā labi ieeļļota mašīna” – speciāliste atklāj, ka Keita un princis Viljams regulāri izmanto slepenu žestu valodu 12

Kā izrādās, Velsas princis Viljams un viņa mīļotā sieva Keita Midltone prot “slepus komunicēt” ar dažādu žestu un zīmju valodu tā, lai viņus nesaprot citi, raksta izdevums “The Sun”.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Ceļā no Rojas uz Roņu salu pazuduši divi cilvēki. Atpūtniekus ceļā pārsteigusi vētra 40
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Lasīt citas ziņas

Ķermeņa valodas eksperte Džūdija Džeimsa stāsta: “Viljams un Keita ļoti bieži uzvedas līdzīgu, viņi bieži darbojas sinhroni un tas ir tāpēc, ka viņiem ir ļoti līdzīga domāšana un pieeja darbam. Taču viņi arī izmanto vairākas “zīmes”, lai sazinātos viens ar otru tad, kad atrodas kaut kur publiski.”

Džūdija turpina: “Keita to dara ļoti bieži, kad vēlas sazināties vai atbalstīt savu vīru, viņa izmanto virkni zīmju, pieskārienu un citu signālu, un katram no tiem ir sava nozīme.”

CITI ŠOBRĪD LASA
Keita Midltone un princis Viljams viesojas kādā īpašā ūdenszāļu fermā Velsā

Ikviens, skatoties britu karaliskās ģimenes vizītes, visticamāk, ir novērojis, ka Keita bieži vien pieskaras Viljama kājai, un kā uzskata Džūdija, tam ir īpaša nozīme.

“Patiesībā šis žests ir diezgan dominējošs un būtībā liecina par to, ka “tu piederi man”, taču vienlaikus tas ir arī koķeti. Taču tad, ja tas tiek darīt kādas vizītes vai sarunas laikā, tas, visticamāk, nozīmē – “neuztraucies, es varu pārņemt sarunu”,” – stāsta speciāliste.

Un, lai arī, kā zināms, britu karaliskās ģimenes uzvedības etiķete ir gana stingra un nelokāma, ir pat bijuši tādi gadījumi, kad Keita tos ir pārkāpusi.

2023.gada BAFTA balvu svinīgajā pasniegšanas ceremonijā, Keita princim Viljamam noglāstīja pēcpusi. Publiski.

Keita Midltone un princis Viljams Londonā apmeklē kinobalvu BAFTA ceremoniju

Džūdija skaidro: “Tas ir jauks, bet no otras puses – nekaunīgs un diezgan seksīgs signāls Viljamam. No vienas puses, šis glāsts ir glaimojošs vīrieša ego, no otras puses, Keita, visticamāk, to izmanto, lai ar koķetēriju pateiktu “nesatraucies, esi mundrs un smaidi!””.

Džūdija Džeimsa uzsver, ka publiskos pasākumos princis Viljams un Keita darbojas kā “labi ieeļļota mašīna”, gluži vai sinhroni.

“Līdzīga ķermeņa valoda nozīmē to, ka viņi ir līdzīgi domājoši cilvēki ar vienādām vērtībām, taču dažreiz Keita šo spoguļattēla tehniku izmanto apzināti. Tādējādi viņa palīdz savam vīram Viljamam tikt galā ar kautrīgumu, kas viņam piemīt. Ikviens ir redzējis, ka princis Viljams mēdz iztaisnotas rokas sakrustot sev priekšpusē – to viņš dara tad, kad ir kautrīgs, nedaudz apjucis. Un Keita šo pozu bieži “nokopē”, tādējādi ļaujot vīram saprast, ka viņš nav viens savā apjukumā,” – uzskata speciāliste.

Princis Viljams un Keita Midltone viesojas Kārdifā

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.