Mālpils muiža ziemā

FOTO. Ziemīgajā Mālpils muižā notiks Ziemas sajūtu koncerts ar Ievu Akurateri un Aivaru Hermani 2

Mālpils muižā jau šī gada 9. decembrī notiks Ziemas sajūtu koncerts. Koncertprogrammu “Ziemas dārzs” radījuši lieliskā dziedātāja Ieva Akuratere un leģendārais ģitārists un komponists Aivars Hermanis. Koncertā skanēs abu mākslinieku sadarbībā radušās dziesmas, kā arī tradicionālās Ziemassvētku dziesmas mūziķu interpretācijā.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Ne uz priekšu, ne atpakaļ tīruma malā – palīdzīgu roku “ātrajiem” sniedz fiksi vietējie puiši: Personāls sūta jums sveicienus! 15
Lasīt citas ziņas

Mālpils muiža aicina baudīt ne tikai koncertu, bet arī piesnigušo, skaisti balto muižas teritoriju, kā arī telpas, kurās jau ienākusi Ziemassvētku noskaņa.

Krāšņā kungu māja mirdz apklāta ar balto sniega segu, uz muižas balustrādes mirdz eglīte un ieejot Kungu mājā sagaida iekurts kamīns un skaistas dekorācijas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mālpils muiža ir izcils 19. gadsimta klasicisma arhitektūras piemineklis ar plašu baroka stila parku, gleznainu dabas ainava. Mālpils muižā ierīkota luksus klases dizaina viesnīca un atrodas viens no labākajiem restorāniem Latvijā. Muižas greznās zāles un halles ir lieliski piemērotas kāzām, īpašām svinībām, kā arī semināriem un banketiem.

Mālpils ir izcila vieta kur baudīt balto ziemu, muižas restorānā ir iespēja paņemt līdzi ņemšanai gardu silto dzērienu un doties pastaigā pa balto Mālpili.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.