Šova “Lauku sēta” jaunā sezona ir klāt!
Šova “Lauku sēta” jaunā sezona ir klāt!
Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis. Kolāža – kokteilis.lv

FOTO. Zināmi TV šova “Lauku sēta” jaunās sezonas dalībnieki. Iepazīsties! 0

Šovā “Lauku Sēta”, kas kanālā TV6 ar jauno sezonu būs skatāms jau no 2. oktobra, dalību uzsāk 13 kolorīti personāži – lauku darbu pazinēji un īsti pilsētnieki, mutes brūvētāji un klusie ūdeņi, meitenes ar spēcīgu krampi un vīri, kuri gatavi uz visu – viņi ir īsts spēks un daile!

1. Agnis Ruzga (28 gadi, Venstpils novads, Ziru pagasts)

Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis


Agnis ir automehāniķis un lauksaimnieks, kā arī viņš pats audzē dažādus dārzeņus. Viena bērna tēvs. Spontāni aizpildījis Lauku Sētas anketu un nu ir nonācis šeit. Agnis ir aizrautīgs makšķernieks un auto entuziasts. Viens no Agņa talantiem ir aktiermeistarība. Venstpils novada amatieru teātrī darbojies astoņus gadus un 2004. gadā ir ieguvis labākā aktiera titulu, taču Lauku Sētā viņš gan nav atnācis tēlot.

Agnis pats par sevi saka – esmu kluss, mierīgs, mazs un pūkains. Agnis uz Lauku Sētu ir atnācis uzvarēt, vislabāk viņam patīk audzēt dārzeņus, arī Agņa mamma ir dārzniece un tas viņam esot no viņas. Lauku Sētā nav gribu vai negribu, te ir jādara viss ko liks Tev darīt- tā uzskata šis Lauku Sētas dalībnieks. Agņa idealā meitene būtu parasts lauku skuķis, tāda, kas ir čakla saimniecīte, taču Lauku Sētā nav atnācis meklēt mīlestību, jo viņa sirds jau ir aizņemta. No Lauku Sētas sagaida balvu un finālā vēlas redzēt savu koalīciju. Agnim patīk gatavot – paša mīļākais ēdiens ir visa veida gaļa. Agnim nav īpaša stratēģija Lauku Sētā, galvenais lai jau izveidotais četrinieks ietu līdz finālam. Agnis ir diezgan kluss un nosvērts, taču ir teiciens klusie ūdeņi ir tie dziļākie un tas ir par viņu.

2. Guntars Drone (33 gadi, Smiltene)

Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis


Pēc profesijas galdnieks, taču galdnieka darbs nav viņu aizrāvis, šobrīd strādā celtniecībā un tad gan iet uz darbu ar prieku. Arī Lauku Sētā ir gatavs uzcelt visdažādākās būves. Fano un seko līdzi visiem sporta veidiem, kur piedalās latvieši, mīļākais sporta veids hokejs, pēc tam basketbols ar kuru arī aizraujas brīvajā laikā. Laimīgi precējies, 3 bērnu tēvs, ir ģimenes cilvēks. Kāpēc Lauku Sēta? Viņam gribējās pamēģināt kaut ko savādāku un to kā ir būt otrpus kadram, nevis tikai redzēt to, ko rāda pa televizoru.

Gan ģimene, gan vecāki piekrita, lai brauc pamēģināt un cīnīties līdz galam. Patīk braukt ar auto un uz Lauku Sētu ir atnācis, protams, cīnīties lai uzvarētu, un galvenais Lauku Sētā nevienu neapčakarēt un izdarīt darbus, kas ir uzdoti – saka Guntars. Savu vārdu vienmēr tur. Sevi nekad nav raksturojis un uzskata, ka citiem jālemj par viņu. Dzīves moto – viss, kas notiek, notiek uz labu. Vienmēr teiks ko domā acīs un neko netēlos, brangs un strādīgs vīrietis.

3. Sigita Valtere (29 gadi, Jelgava)

Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis


Krāšņa un ekstravaganta dalībniece. Pēc profesijas tetovēšanas meistare, ir izmācījusies par frizieri, gēla nagu meistari, skropstu pieaudzēšanas speciālisti un konditoru. Sigitu joprojām ļoti interesē cept kūkas un kā tās labāk pagatavot. Kādreiz strādājusi par frizieri, bet viņai apnicis un viņa gribējusi pamēģināt kaut ko jaunu, tāpēc ir izmācījusies arī par konditoru, bet nav gribējusi nakts maiņas un darbu kolektīvā. Sigitai ļoti nepatīk strādāt kolektīvā, viņa nav bara cilvēks, bet ir personība un ar kolēģiem viņai ir grūti sastrādāties. Lauku Sēta ir tas pats, arī šeit Sigitai ir diezgan sarežģīti darboties komandā, viņa ir līderes tips. Bijusi precējusies, laulībā bijusi aptuveni astoņus mēnešus. Bjušais vīrs, kurš bija 25 gadus vecāks) ir tetovēšanas meistars, kurš arī daļēji apmācījis tetovēt pašu dāmu.

Sigita ir stipra un neatkarīga sieviete, viņai nepatīk rakņāties pa sava vīrieša naudas maku. Viņai patīk piedzīvojumi un Lauku Sēta ir viens liels piedzīvojums. Viņai ir garlaicīgi sēdēt mājās, apnicis vienmuļais režīms- darbs, mājas, darbs, mājas. Lauku Sēta ir liels izaicinājums, Sigita ikdienā guļ līdz 12.00 dienā, darbs viņai sākas aptuveni no vieniem dienā, tāpēc Lauku Sēta ir nereāls izaicinājums, jau šobrīd ir miega bads. Lauku Sētā patīk tas, ka sevī var atrast jaunus talantus. Sigitai kādreiz nepatika uzmanība un viņa centās izvairīties no tās, bet viņai visu laiku tiek pievērsta pastiprināta uzmanība, vienalga kādā veidā- vai pozitīvā, vai negatīvā, bet tagad viņai patīk uzmanība un viņa ir samierinājusies ar to, ka var būt uzmanības centrā un to cenšas izmantot sev par labu, tas pat iespējams veicina karjeras izaugsmi. Sigitas 40% ķermeņa klāj tetovējumi, bet viņa plāno nepastāties un tos papildināt, lai sasniegtu aptuveni 80 % no ķermeņa, atstājot brīvu vien sejas un dekoltē zonu. Lauku Sēta ir liels piedzīvojums un viņa atzīst, ka balva pieteikami nestimulē, lai varētu rauties dienu un nakti, bet viņa cenšas. Ja nu viņai ir jāstrādā komandā, tad viņa cenšas nepievilt savus komandas biedrus, lai veicinātu darbu.

4. Sintija Untāla (33 gadi, Cēsis)

Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis


Darbojas kā bārmene, viesmīle. Sintija prot uzjaukt pieteikami labus kokteiļus. Sintija viennozīmīgi ir mērķtiecīga un ies uz savu izvirzīto mērķi, godīga un savu viedokli pie sevis neturēs. No Lauku Sētas darbiem nav neviena darba, kuru Sintija nevarētu izdarīt, vienīgais, kas viņai varētu sagādāt grūtības, būtu celtniecība, taču nav tāda darba, kuru Sintija nevarētu un nemācētu. Sintijai patīk iedot asumiņu un viņu varētu nosaukt par vienu no kareivīgākajām Lauku Sētas dalībniecēm – viņai tādi vārdi kā “negribu”, “nevaru”, vai “nemāku” nav, Sintija uzskata, ka cilvēks var izdarīt visu, protams, ja nav slikums. Sintija ir ļoti harizmātiska, viņa māk piesaistīt cilvēkus un viņai ļoti labi sanāk ar tiem komunicēt. Viņa darīs visu, lai uzvarētu! Lauku Sētā sevi pierādīs kā mērķtiecīgu un stipru sievieti.

5. Mārtiņš Akots (28 gadi, Skrundas novads)

Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis


Mārtiņš pagaidām atrodas valsts atpūtā kā pats saka jeb bezdarbnieks, bet vispār ir izmācījies par pavāru ko gan nevienam nestāsta. Pavāra jomā sen nav strādājis, tamdēļ viss jau esot aizmirsies, taču ja gadīsies pavāra loma, droši ko pagatavos. Mārtiņš saka ko domā un ik pa laikam no viņa varēs dzirdēt visvairāk lamu vārdus, kas reizēm kaitinās pārējos dalībniekus. Viens no rupjākajiem dalībniekiem. Mārtiņš piedalās Lauku Sētā, jo grib pierādīt, ka viņš var un var arī uzzvarēt. Ir sevi jānosakaņo tā, ka Tu vari un vienkārši jāiet uz pilnu banku. Lauku Sētā Mārtiņš baidās nevis no darbiem, bet no meiteņu savērptajām intrigām kādas noteikti būšot, bet viņš nav ap pliku pirkstu tināms uz zinās ko darīt. Lauku Sētā visgrūtāk viņam būs noturēt sevi rāmjos un nepavilkties uz lieliem konfliktiem, viņš prot sevi aizstāvēt un saka pilnībā visu ko domā, neatkarīgi no dzimuma. Uzskata, ka viņam šeit nav neviena kokurenta, nav pat apsvēris tādu domu. Uzvarēt var ar pareizu darba organizāciju. Mārtiņš uzskata, ka ja iesāk darbu, tad tas ir jādara tā, lai pašam prieks, nevis darbs jādara darīšanas pēc- no tā jau vairs nav jēga. Viņš Lauku Sētā ir gatavs iet caur uguni un ūdeni.

6. Kaspars Gendvils (26 gadi, Jelgavas novads)

Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis


Kaspars ir izbijis dzelzceļnieks, šobrīd nodarbojas ar dažādiem citiem darbiem- savu saimniecību un dažāda veida piestrādāšanām. Viņam ir sava neliela saimniecība, līdz ar to lauku darbi viņam nebūt nav sveši, Kaspars jeb Šarmantais kā viņu mīļi dēvē Lauku Sētā, ir darījis visādus darbus un neviens no darbiem viņam nav izrādījies par grūtu, viņš vienmē cenšas darbu izdarīt tik labi cikvien to var izdarīt.

Lauku Sētā ir gribējis piedalīties jau četrus gadus, bet darba grafiks, strādājot dzelzceļā to neļāva, bet katrai sezonai ir kaislīgi sekojis līdzi. Kaspars grib uzvarēt un parādīt cik prasmīgs viņš ir. Interesants fakts, lai gan Kaspars ārēji izskatās brangs vīrs, viņš baidās no pelēm un vienīgais darbs, kuru viņš Lauku Sētā atteiktos darīt būtu peļu ķeršana, bet vispār viņš Lauku Sētā labprāt darītu ko vienkāršu – laiski pagulētu saulītē, zāli papļautu vai palīdzētu saimniekam kādu lapeni uzcelt, piemēram. Viņš kā pats saka- ir puika no laukiem, kurš pie darbiem jau no mazām dienām ir pieradināts. Lauku Sētā plāno uzvarēt gan ar dunčiem, gan pa draudzīgo, gan arī ja vajadzēs, tad kādam ceļu pāries. Tērēt lieki laiku un aizbraukt paskatīties kā tur ir, nav Kaspara garā, tāpēc viņš ir atbraucis šeit, lai uzvarētu un lai pašam par to būtu prieks. Šarms ir Kaspara trumpis un meistarstiķis, un viņš viņu māk pielietot, viņš prot savdzīvot ar citiem un ievilināt cilvēkus, kā pats saka- varbūt ar tām ačtelēm vai ko, bet tā ir. Viņš pieliks visas pūles, lai uzvarētu.

Kaspars noteikti sašarmēs skatītājus ar saviem smiekliem un būtību.

7. Viljams Dāvidsons (33 gadi, Dundaga)

Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis


Viljams noteikti būs pamanāms tēls Lauku Sētā, gandrīz vienmēr pa rokai būs viņa mačete, kura veido gan viņa tēlu, gan reizēm palīdz Lauku Sētas darbos. Pamatā pēc izglītības viņš ir autoatslēdznieks, automehāniķis, taču ir arī darbojies dažādās citās jomās. Pabeidzot tehnikumu, viņa pirmais amats bija pavārs. Viņš ir arī bijis nometnes direktors Indijas džungļos, tāpēc Lauku Sētas darbi viņam noteikti ies viegli. Lauku Sēta kā šovs Viljamam patīk jau sen, aptuveni pēdējās trīs sezonas ir aktīvi sekojis līdzi un nu draugi aicinājuši viņu pieteikties. Praktiski viņš nebaidās no darbiem, vienīgais, kas viņam nepatīk ir gari un plaši izstiepti darbi, kurus nevar paveikt ātri. Tādi darbi, kas prasa pacietību, jo tās Viljamam nav daudz. Lauku Sētai plāno iet cauri čakli strādājot. Viņa meistarstiķis ir īstajā brīdī pateikt īstās lietas cilvēkam, ko vajag dzirdēt.

8. Ingus Belanoška (32 gadi, Madona)

Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis


Ingus ir no zaļās zemes- Madonas, taču dzimis Jēkabpilietis, nodarbojas kā pārvaldnieks un visu darbu darītājs. No lauku dariem viņam vislabāk patiktu viss, kas saistīts ar mežkopību un iekopšanu, daiļdārzniecība un ar to saistīti darbi, viņu nebaida nekas, izņemot varbūt adīšana vai tamborēšana. Viņš Lauku Sētā nolēmis vairāk ieņemt vērotāja pozīciju, būt neitrāls. Ingus nav tendēts uz konfliktiem, ja vien viņu pašu neaiztiek, viņš pasaka savu viedokli acīs, kas vinam patīk un kas nepatīk un viss. Visiem jau neizpatiksi tāpat, uzskata Inguss.

9. Dana Gulbe (23 gadi, Talsi)

Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis


Dana nodarbojas ar fotogrāfēšanu, Dana ir mērķtiecīga un aktīva jauniete, varētu teikt, ka viena no vislielākajiem stratēģiem Lauku Sētā ir tieši Dana. Viņas lielākais bieds Lauku Sētā esot viņas mute, jo dažreiz viņa cilvēkiem pasaka kādu skarbāku vārdu un tad tie apvainojas. No lauku darbiem viņai patīk būvēt un darbi, kuri vairāk ir paredzēti puišiem, viņasprāt foršāk ir kaut ko uzcelt, sanaglot nekā piemēram, ravēt, bet ja būs jārave, Dana ravēs. Dana noteikti ir apdomīga un gandrīz pirms katra sava soļa ir izdomājusi jau vairākus gājienus uz priekšu. Galvenais Lauku Sētā ir nebūt sliņķim, principā ir jāstrādā un jādomā vairāki gājieni uz priekšu. Dana šova laikā sevi pierādīs kā labu startēģi.

10. Iveta Krieviņa (Liepāja, 50 gadi)

Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis


Iveta uz Lauku Sētu braukusi jau trīs gadus, šoreiz saņēma dūšu un atbrauca.

Pagaidām ir mājsaimniece un audzina mazmeitas, kuras šova laikā atstājusi auklei un pati kā saka- esot aizbraukusi atpūsties. Lauku Sētā darīs to, ko saimniece liks, nebaidās no neviena darba, ne no ravēšanas, ne no kūts darbiem. Pati ir nodzīvojusi trīsdesmit gadus laukos un lauku darbi viņai noteikti nav sveši. Viņas mesitarstiķis ir rokdarbi un kā pati atklāj viņa ir prasmīga adītāja, adot rakstainas zeķes, plānojot uzdāvināts saimniecei, bet konkurentiem iespējams sola uztamborēt stringus. Iveta ir aktīva un piedalās daudzos pasākumos, nav kautrīga un Lauku Sētā sevi parādīs no dažādām pusēm, kas liks pārējiem dalībniekiem brīnīties. Viņas stratēģija ir – tik uz priekšu!

11. Linda Šamanska (Rīga, 25 gadi)

Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis


Linda, kā pati saka, nodarbojas ar dzīvi, šobrī no studijām paņēmusi pauzi un tikai strādā. Lauku Sētā būs īsta skaistule un pilsētas meitene, jo visu savu dzīvi ir nodzīvojusi pilsētā un no lauku darbiem tā īsti neko nav darījusi. Lauku Sēta noteikti ir iziešana no savas komforta zonas, bet Linda cer, ka iemācīsies kaut ko jaunu un tas būs viens liels piedzīvojums. Lindu Lauku Sētai pieteica viņas mamma, jo viņas skatās šo šovu un viņa ir mammai izteikusi vēlmi arī piedalīties un tad nu viņa izlēmusi pieteikt arī Lindu.

Linda visvairāk baidās no darbiem ar dzīvniekiem un zivīm, viņa nevarētu pieskarties zivīm, bet kas būs jādara, to viņa darīs. Viņu biedē ilgošanās pēc mājām, saziņas ar draugiem un pēc telefona, bet nav nekas tāds, ko viņa nevarētu mēģināt izdarīt. Linda ar Lauku Sētu ir sevi izaicinājusi. Ņemot vērā to, ka Linda daudz ko neēd- jau vien tas būs intresanti. Lindas meistarstiķis ir pārsteigt, reizēm viņa pati sevi pārsteidz.

12. Juris Jakubanecs (30 gadi, Dobele)

Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis


Strādā metālapstrādes uzņēmumā. Lauku Sētā nolēmis piedalīties tāpēc, ka gribējis ko jaunu, kādu odziņu savā dzīvē un varbūt šī ir iespēja spīdēt. Viennozīmīgi viens no spilgtākajiem un atraktīvākajiem dalībniekiem, kurš uz Lauku Sētu nav ieradies viens, bet kopā ar sev uzticamu partneri rotaļu lāci, kuru aizņēmies no draudzenes. Juris jeb Jurčiks kā viņu dēvē Lauku Sētā ir jautrais gars un ik pa laikam viņam prāts nesīsies uz nedarbiem. Lauku Sētā labprāt darītu neko, taču neskatoties uz to, pierādīs sevi darbos. Negribētu gan Lauku Sētā dabūt pa muti, bet ja dabūs, tad parādā nepaliks. Juris plāno uzvarēt ar shēmošanu, prot gan darīt daudz ko, bet nevienmēr grib. Jura meistarstiķis ir nepadoties, ja viņš ir iesācis, viņš cīnās un iet uz uzvaru, dara visu, kas ir viņa spēkos. Lauku Sētā paspēs daudz, grūtākais būs ilgošanās pēc mājiniekiem. Juris neatlaidīgi sevi pierādīs, neskatoties uz Lauku Sētas dažu dalībnieku attieksmi pret viņu.

13. Venēra Ronkauska (51 gads, Liepāja)

Saistītie raksti
Foto: Kaspars Filips Dobrovoļskis


Viena no spēcīgākajām Lauku Sētas dalībniecēm. Mērķtiecīga, drosmīga un neatlaidīga. Lauku Sētai pieteicās tāpēc, ka viņai gribējās ko jaunu un interesantu piedzīvot. Šobrīd viņa nodarbojas ar namapsaimniekošanu. Jau iepriekšējā gadā bija domājusi par dalību Lauku Sētā, bet nav varējusi apvienot ar darbu. Tas, kas viņai tiks uzticēts, to viņa izdarīs pēc labākās sirdsapziņas. Viņai nepatīk vienmuļi darbi, patīk dinamiski- izdari un miers, bet centīsies tikt galā ar jebkuru darbu. Muļķīgi teikt, ka es negribu vai necentīsos uzvarēt, bet es noteikti nepīšu intrigas un kā būs, tā būs- saka Venēra. Viņu baida negodīga spēle, tā, lai nav pa nesmuko. Ja viņa kādam nepatīk, tad lai pasaka acīs, tas ir super, ja cilvēķs to var izdarīt. Pati ir tieša un atklāta, reizēm tolerances pēc var kaut ko nepateikt. Atklāta spēle ir vispareizākā spēle. Viņas meistarstiķis ir pārsteigt. Venēra sevi pierādīs kā sportiska un azartiska sieviete.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Kokteilis
Zvaigznes šodien spēlēsies ar tavām atmiņām, jūtām un emocijām! Horoskopi 22.oktobrim 2
16 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Prinča Viljama un Keitas apģērbā pēdējos mēnešos dominējusi viena krāsa: lūk, kāpēc! 3
22 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Pārsteigums! Dziedātājs Markus Riva satuvinājies ar Samantu Tīnu 11
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Aktrise Dita Lūriņa par stabilajām attiecībām ar vīru: “Iespējams, tas ir slinkums kaut ko mainīt…” 2
23 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Leģendārā grupa “Remix” laiž klajā disku, kurā iekļautas dziesmas, kas nekad nav skanējušas radio
23 stundas
SK
Skaties.lv
Kokteilis
VIDEO. Andrejs atjauno senatnīgus uzrakstus uz Rīgas ēku sienām. Kas šajos namos kādreiz atradies?
20 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Urzula un Severīns
21 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO. Nosauktas skaistāko frizūru īpašnieces: Keita Midltone apgājusi Meganu, bet pirmā vieta tikusi citai skaistulei 8
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Olga Rajecka: “Bērns ir vislielākā laime, kas sievietei vien var būt!” 7
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Magones vīrs Žanis nonāk konfliktā ar ierēdņiem: ” Jums ir nauda? Iedosiet man naudu?” 15
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Leonīds un Leonīda
1 diena
LA
LA.LV
Kokteilis
Iepauzē, atpūties, padzer siltu tēju un paskaties kādu filmu! Horoskopi 21.oktobrim
1 diena
Raivis Šveicars
Ziņas
Grib aizņemt “Huawei” nišu. Latvieši pierāda, ka spēj radīt globāli konkurētspējīgus produktus 1
3 stundas
LE
LETA
Ziņas
Plānoja nolaupīt un nogalināt cilvēkus: Teikā aiztur sevišķi bīstamu noziedznieku
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Stāsti
“Mani pārsteidz tā agresivitāte, kas nāk no liberāļu puses.” Saruna ar Dagmāru Beitneri-Le Gallu 10
13 stundas
EL
Egils Līcītis
Ziņas
“Rīgas Dinamo” ir novedams uz vēstures mēslaini. Egila Līcīša komentārs
2 stundas
LE
LETA
Ziņas
VIDEO. Ķīlnieku krīze Gruzijā: jaunākā informācija par bankā sagūstītajiem cilvēkiem
1 stunda
LE
LETA
Ziņas
Šoferis netiek galā ar agresīvu pasažieri bez sejas maskas, iesaista policiju
1 stunda
LE
LETA
Ziņas
Pūtīs spēcīgs vējš un līs. Laika prognoze ceturtdienai
2 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Nedomāt par sliktāko scenāriju. Martins Dukurs par gatavošanos sezonai un noskaņojumu
1 diena
LA
LA.LV
Veselam
“Mēs taču nedzīvojam kapos!” Keris par Covid-19 pārspīlējumu un mūsu veselības patiesajiem datiem 43
1 diena
RE
Reklāmraksts
Reklāmraksti
Zinātniski apstiprināts D3 vitamīna līderis Latvijā 2
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Pārsteigums! Dziedātājs Markus Riva satuvinājies ar Samantu Tīnu 11
23 stundas
AK
Aiva Kalve
Veselam
Ēd našķi un notievē? Tumšās šokolādes veselīgie noslēpumi
1 diena
SK
Skaties.lv
Stāsti
VIDEO. Kautiņš “Rīgas satiksmes” autobusā! Pasažieris ar suni uzbrūk šoferim 1
1 diena
SK
Skaties.lv
Stāsti
Nepilngadīgā Egita pirms divām nedēļām aizbēga no mājām, māte izmisumā 4
1 diena
EL
Egils Līcītis
Ziņas
“Mākslinieki pliki kā baznīcas žurkas, tagad nebūs naudas opioīdiem un alkoholam!” Egila Līcīša feļetons 22
1 diena
IR
Ilmārs Randers
Ziņas
“Izravēts” tikai pirmās reģistrācijas nodoklis, bet kā ar pārējām aplamībām? 10
1 diena
PR
Praktiski.lv
Praktiski
6 iemesli, kāpēc jāēd auzu pārslas: plus brokastu recepte – mājās gatavots auzu pārslu kraukšķīgs muslis 1
21 stundas
Inita Šteinberga
Praktiski
Begonijas ledusskapī? Jā, līdz pavasarim!
21 stundas
LA
LA.LV
Kokteilis
Zvaigznes šodien spēlēsies ar tavām atmiņām, jūtām un emocijām! Horoskopi 22.oktobrim 2
16 stundas
IE
Ināra Egle
Ziņas
Vai šis ir pareizais laiks, lai veiktu autoratlīdzību nodokļa reformu? Kariņš atzīst nepilnības
09:55
VS
Viesturs Sprūde
Stāsti
Nākotnes Rīgas industriālais “piedēklis”. Pirms 60 gadiem Mangaļsalu pievieno galvaspilsētai
09:16
RE
Reklāmraksts
Reklāmraksti
Atjautīgas un oriģinālas dāvanu idejas visai ģimenei
09:00