Publicitātes foto

Fotogrāfe piedalās eksperimentā: vai iespējams fotografēt modes sesiju ar mobilo telefonu? 0

Vai ir iespējams uzņemt modes fotosesiju ar mobilā tālruņa kameru? Fotogrāfe Natālija Berezina pieņēma šo izaicinājumu un piedalījās modes fotosesijā, kas pilnībā fotografēta ar Huawei tālruni.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes 16
Lasīt citas ziņas

Fotosesijā tika salīdzināti fotoattēli, kas uzņemti gan ar viedtālruņa Huawei P20 Pro kameru un ar profesionālo spoguļkameru. Fotogrāfijas tika uzņemtas dažādos režīmos, lai testētu abu kameru kapacitāti, tika testēts abu kameru portreta režīms, tālummaiņas funkcija, zems apgaismojums un asuma dziļuma kadri. Fotosesijā modeles lomā iejutās digitālo mediju un modes eksperte Līga Zemture, kas ikdienā savā Instagram kontā pulcē vairāk kā 105 tūkstošus sekotāju no Latvijas un visas pasaules.

Portrets uzņemts ar profesionālo spoguļkameru:

CITI ŠOBRĪD LASA
Publicitātes foto

Portrets uzņemts ar telefonu Huawei P20 Pro:

Publicitātes foto

“Manā pieredzē šī bija pirmā reize, kad žurnāla fotosesijas bildes taisīju ar viedtālruņa kameru. Jāatzīst, ka sākumā tas šķita kā liels izaicinājums, taču rezultāts mani patīkami pārsteidza, jo bildes sanāca patiesi radošas, kvalitatīvas un tādas, ko var izmantot kā profesionālu darba rezultātu. Fotosesijas rezultātā mums izdevās panākt vienlīdz skaistus fotoattēlus kā ar profesionālo spoguļkameru, tā arī ar viedtālruni,” par savu pirmo pieredzi stāsta fotogrāfe Natālija Berezina.

Līga Zemture, kas fotosesijā iejutās modeles lomā, atzīst, ka rezultāts sanācis unikāls un kvalitatīvs kā arī strādāt ar tālruņa foto kameru šķita jau ierasti, jo lielākā daļa Līgas Instagram bilžu ir veidotas tieši ar telefonu. „Protams, ir ērti fotografēt ar telefonu, jo, ja kamera sver pāris kilogramus, tad telefonam šajā ziņā ir savas priekšrocības. Visvairāk ikdienā fotografējot ar viedtālruni novērtēju to, ka to ātri var ķert mirkļus, jo tā kā telefons ir vienmēr pa rokai, ir iespējams uztaisīt unikālus kadrus,” par savu pieredzi radot skaistus fotoattlēlus ar viedtālruņa kameru stāsta Līga.

Citas fotogrāfijas no moodes fotoesijas:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.