Foto: Pexel

Gados vecāki radinieki var izdarīt spiedienu. Horoskopi 12. aprīlim 2

Auns

Ja plāno kādu braucienu, svarīgas sarunas vai tikšanos, tad ieplāno to dienas pirmajā pusē. Pateicoties vēlmei rast kompromisus un uzturēt pozitīvu komunikāciju, spēsi sasniegt rezultātus. Pēcpusdienā garastāvoklis var pasliktināties. Daži apstākļi vai kāda ietekme var izdarīt spiedienu uz tevi.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
Lasīt citas ziņas

Dienas pirmā puse labvēlīga finanšu jautājumu risināšanai un iepirkšanās iespējām. Otrajā pusē komunikācija var nedot produktīvus rezultātus. Iespējams konflikts ar kādu no draugiem, domubiedriem vai kolēģiem. Izvairies no saviesīgu pasākumu apmeklējumiem.

Dvīņi

Tev var būt lielisks dienas sākums. Tu efektīvi mijiedarbosities ar dažādām cilvēku grupām. Bet pēcpusdienā iespējams konflikts ar vadību, ar cilvēkiem, kuri ir vecāki par tevi. Izvairies no valsts aģentūru apmeklēšanas.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Intuīcija šodien palīdzēs produktīvi atrisināt darba jautājumus. Tev nevajadzētu dalīties ar savām jaunajām idejām un ieteikumiem ar citiem. Laiks tam vēl nav pienācis. Ziņas no tālienes var tevi apbēdināt vai arī tev par kaut ko var nākties uzņemties papildu atbildību. Iespējams, ar kādu radīsies konflikts, kura pamatā ir uzskati, dažādi principi.

Lauva

Diena vairāk piemērota komandas darbam un pārsvarā produktīva tā būs tikai dienas pirmajā pusē. Otrajā, lai sasniegtu rezultātus, būs jāpieliek daudz pūļu. Iespējams, ka attiecībās ar kolēģiem un draugiem būs izmaiņas, kas tev nepatiks. Atsakies no svarīgu finanšu jautājumu risināšanas.

Jaunava

Tavā profesionālajā dzīvē var būt negaidītas pozitīvas pārmaiņas. Varbūt tev paaugstinās algu vai izmaksās prēmiju. Vai arī radinieki iedos naudu. Pēcpusdienā attiecības ar partneri var sabojāt garastāvokli. Uz tevi var izdarīt spiedienu, saukt tevi pie atbildības, un var rasties konflikts.

Svari

Dienas pirmā puse labvēlīga gan mācībām, gan ceļojuma uzsākšanai, gan juridisku jautājumu risināšanai. Pēcpusdienā pievērs vairāk uzmanības savai veselībai. Neignorē sava ķermeņa signālus. Tava līdzdalība var būt nepieciešama arī tava mīļotā cilvēka labklājībai. Darbā iespējami konflikti un neapmierinātība ar vadību.

Skorpions

Tavs produktīvais darbs šodien var rezultēties ar papildu peļņu, prēmiju vai algas pieauguma veidā. Romantiskajās attiecībās var būt spriedze. Iespējams, pat nāksies šķirties. Esi pacietīgāks attiecībās ar bērniem.

Strēlnieks

Šodien tu vari piedzīvot radošu iedvesmu. Ir labi, ja tev ir iespēja darīt to, kas patīk. Precētiem cilvēkiem un viņu partneriem var rasties pārpratumi un konflikti. Gados vecāki radinieki var izdarīt spiedienu ar savu autoritāti. Laba diena jebkurai fiziskai aktivitātei mājās.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Dienas pirmā puse labvēlīga sadzīves un ģimenes lietu risināšanai. Tā var būt kāda ģimenes locekļa veselība vai nepieciešamie ekonomiskie vai juridiskie jautājumi. Attiecības ar māsām, brāļiem vai kaimiņiem var kļūt saspringtas. Braucienus labāk plānot dienas sākumā, tad tie būs produktīvi.

Ūdensvīrs

Labi padosies radošais darbs, kā arī mijiedarbība ar bērniem. Arī personīgā dzīve tevi iepriecinās, sagaidi labas ziņas vai piedāvājumu no mīļotā. Uzraugi savu labsajūtu. Nepārslogo sevi darbā. Dārgus pirkumus labāk atlikt.

Zivis

Situācija mājās var radīt psiholoģisku spiedienu. Tev būs jāuzņemas papildu atbildība, var rasties strīds ar kādu tuvu cilvēku. Uzmundrini sevi, dodies iepirkties vai vienkārši pastaigājoties pa pilsētu vai parku. Diena ir labvēlīga arī fiziskām aktivitātēm, dodies uz baseinu vai sporta zāli.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.