Uldis Stabulnieks 70..
Uldis Stabulnieks 70..
Foto – Timurs Subhankulovs

Grāmata par labu cilvēku un izcilu komponistu+video no atklāšanas svētkiem 0

Tieši komponista Ulda Stabulnieka 70. dzimšanas dienā tika pasniegta dāvana. Gan ne pašam mūziķim, kura diemžēl jau trīs gadus nav mūsu vidū, bet mums pašiem. Iznākusi muzikoloģes Daigas Mazvērsītes grāmata “Tik un tā”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Jūties noguris? 12 pārtikas produkti, kas palīdzēs ātri atgūt enerģiju un to nodrošināt visas dienas garumā
Putins izvirzījis ultimātu, un, ja tas netiks izpildīts, viņš turpinās karu ar pilnu jaudu 148
Mājas
Vai drīkst pļaut slapju vai mitru zāli? Atklājam, kāpēc šis ieradums var maksāt dārgi 42
Lasīt citas ziņas

Autore teic – grāmata runā paša Ulda Stabulnieka balsī, jo pamatā balstās viņa sniegtajās intervijās. Taču daudz interesantu faktu nācis arī no komponista tuviniekiem – māsas Marutas, sievas Rutas, meitas Elīzas, Stabulnieka draugiem un kolēģiem.

Sižetā atmiņās par Uldi Stabulnieku, viņa slavenāko dziesmu “Tik un tā”, kā arī iespaidos par grāmatas tapšanu dalās komponista sieva Ruta Stabulniece, grāmatas autore Daiga Mazvērsīte, izdevniecības “Lauku Avīze” direktore Evija Veide un dziedātāja Rita Trence.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.