Horoskopi un mistika
Ezoterika

Hamsa jeb Fatimas rokas tests. Izvēlies un uzzini savu dzīves uzdevumu!2


Avots: Tayni-mirozdanya.ru
Avots: Tayni-mirozdanya.ru
Avots: Tayni-mirozdanya.ru

Šo amuletu sauc “Hamsa” vai “Fatimas roka”, šo talismanu izvērstas plaukstas veidā uzskata par spēcīgu aizsardzību no ļaunuma, nelaimes, greizsirdības.

“Fatimas Roka” arī sniedz mieru un panākumus visos darbos. Amuletu var nēsāt kā kulonu vai izmantot kā patstāvīgu elementu ar pirkstiem uz augšu vai uz leju.

Izvēlies savu amuletu un atklāj interesantus savas dzīves un personības aspektus!

1. Enerģiska un zinātkāra personība

Jūs esat aktīvs, radošs, nemierīgs cilvēks. Jūs cenšaties vienmēr būt labā noskaņojumā un saglabāt optimismu. Jums patīk ceļot, jaunas lietas, jauni darbi, jaunas norises dzīvē. Jūs visu laiku mēģināt kaut ko mainīt – jūs uztrauc nākotne.

Mierīgākai dzīvei nepieciešams nomierināties un dzīvot “šeit un tagad”, lai dzīve kļūtu daudz pilnīgāka un laimīgāka.

2. Godīgs un atbildīgs cilvēks

Jūs esat čakls cilvēks. Ja jūs uzsākat kādu darbu, tas obligāti tiks padarīts pareizi un labi. Kad jūs kaut kam vai kādam piekrītat, jūs to ievērosiet neatkarīgi no tā, kas būs jādara šā mērķa sasniegšanai. Jūs esat ideālists, jūs cienāt sevi un savu vārdu.

Jūsu galvenais uzdevums – iemācīties pieņemt nedaudz vairāk realitātes, redzēt visus trūkumus, lai uzlabotu savu pasauli un to cilvēku pasauli, kurus jūs mīlat.

3. Pateicīga un patiesa personība

Jūs esat cilvēks, kam ir ļoti attīstīts jūtīgums, tas jums ļauj vērot vides īpatnības un cilvēka uzvedības aspektus un labi saprast apkārtējos cilvēkus. Šis jūtīgums ir jūsu īpaša prasme, jūsu neatkārtojamā īpatnība. Jūs vienmēr saprotat, kad jūs mēģina apmānīt vai cenšas manipulēt.

Jūsu galvenais uzdevums – iemācīties pieņemt sevi un saprast, ka jūs esat talantīgs cilvēks. Tiklīdz jūs to paveiksiet, gūsiet mieru un domas noskaidrosies.

4. Enerģisks un mērķtiecīgs cilvēks

Jūs esat ļoti apņēmīgs cilvēks. Kad jūs kaut ko vēlaties, vienmēr izdomāsiet paņēmienu, kā to sasniegt. Neeksistē nekas un neviens, kas spētu jūs apturēt. Jūs pats nosakāt mērķus un pats arī tos sasniedzat. Jūsu ceļš ir īpašs.

Jūsu galvenais uzdevums – rast brīdi pārtraukumam, lai atgūtu spēkus un atjaunotu dvēseli. Tādā veidā mazināsiet stresu, un jums būs daudz vairāk laika veiksmīgām darbībām.

5. Laipna un sirsnīga personība

Jūs esat mierīgs, mīlošs, jauks cilvēks, kas ar mīlestību attiecas pret savu ģimeni un tuviniekiem. Jūs uzskatāt, ka pasaule ir neomulīga, nemierīga vieta, un gribat izveidot paradīzi uz zemes, komfortablu stūrīti jums mīļajiem cilvēkiem.

Saistītie raksti

Jūsu galvenais uzdevums – uzzināt vārda “nē” nozīmi. Tas ir normāli, ka jūs negribat pievilt cilvēkus, bet, ja jums piedāvā ko tādu, kas jums nepatīk, labāk izteikt savu viedokli par to uzreiz, lai vēlāk nenāktos nožēlot.

6. Noturīgs un stiprs cilvēks

Jūs esat akurāts, pedantisks cilvēks, kas cenšas visu paveikt pareizi un uzreiz. Jūs esat pārliecināts, ka darbā sokas labi tikai tad, ja visu dari pats, tai pašā laikā gadās, ka jūs nepaspējat izdarīt visu un uzreiz tā, kā pats to vēlētos izdarīt, un tas jūs ļoti sarūgtina.
Jūsu galvenais uzdevums – pareizs dienas režīms, pietiekama atpūta un rūpīga plānošana – tikai tad viss notiks tieši tā, kā vajag.

Avots: Tayni-mirozdanya.ru

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena, kurā veiksmīgi varēsi uzkrāt enerģiju jaunajai nedēļai! Horoskopi 26.janvārim
3 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Var nākties piedzīvot, ka citi nepilda savus dotos solījumus! Horoskopi no 27. janvāra līdz 2. februārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šo dienu nāksies pavadīt ekonomiskajā režīmā! Horoskopi 25.janvārim
4 dienas

Lasītākie raksti

GS
Gundega Skagale
Ekonomika
Naudu no CO2 kvotu pārdošanas novirzīs biznesam
34 minūtes
ML
Māra Libeka
Veselam
Māra Libeka: Veselības ministres nepaveiktais
34 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Daugavpils dome izsaka solījumus “Latvijas Dzelzceļa” atlaistajiem
8 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Zelenskis sadusmo Kremli
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
Porziņģis par Braientu: Viņš man bija ikona
22 minūtes