HK “Rīga” hokejisti ar pārliecinošu uzvaru sāk jauno MHL sezonu 0

HK “Rīga” otrdien “Inbox.lv” ledus hallē, Piņķos, ar 8:4 pārspēja Maskavas MHK “Spartak” komandu sezonas pirmajā Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, informē organizatori.

Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas? 32

Leonīda Tambijeva trenētās komandas labā trīs vārtus guva Nikolajs Jeļisejevs, kuru atzina par labāko uzvarētāju rindās, bet pa reizei precīzi bija Andris Siksnis, Rodrigo Ābols, Edgars Kurmis, Oskars Batņa un Daniels Riekstiņš.

Mājinieki pirmie atklāja rezultātu, kad 5. minūtē precīzs bija Siksnis, taču līdz pārtraukumam MHK “Spartak” spēja izvirzīties vadībā ar 2:1. Pēc pārtraukuma HK “Rīga” nokļuva vēl lielākos iedzinējos (1:3), tomēr pēc tam Jeļisejevs un Ābols panāca izlīdzinājumu, bet pusminūti pirms otrā perioda beigām Jeļisejevs jau vadībā izvirzīja laukuma saimniekus.

Trešajā periodā rīdzinieku pārsvars izpaudās vēl vairāk, kas ļāva gūt vēl četrus vārtus un gūt pārliecinošu uzvaru.

MHL regulārajā čempionātā šosezon spēlē 40 jauniešu komandas, kuras ir sadalītas Rietumu un Austrumu konferencēs, katrā pa 20 vienībām. Savukārt katra konference ir sadalīta divās divīzijās, kurā katrā ir pa 10 komandām. Ar savas divīzijas komandām klubi aizvadīs pa divām spēlēm savā un pretinieku laukumā, savukārt ar savas konferences otras divīzijas klubiem tiksies pa vienai reizei savā un pretinieku laukumā. Kopā katra komanda regulārajā čempionātā aizvadīs pa 56 spēlēm. Pēc regulārā čempionāta pa katras divīzijas astoņām labākajām komandām iekļūs izslēgšanas spēlēs.

HK “Rīga” MHL čempionātā startē ceturto sezonu pēc kārtas.

MHL hokeja čempionāta spēle:

*HK “Rīga” – MHK “Spartak” 8:4 (1:2, 3:1, 4:1)

Vārtus guva: Nikolajs Jeļisejevs 3, Andris Siksnis, Rodrigo Ābols, Edgars Kurmis, Oskars Batņa, Daniels Riekstiņš – Igors Boldins 2, Vladimirs Pešehonovs, Iļja Pavļjukovs

Vārtsargi: Nils Grīnfogels – Aleksandrs Truškovs (no 40:59 Aleksandrs Kacevičs)