Horoskopi un mistika
Horoskopi

Šodien nevajadzētu steigties! Horoskopi 6. jūnijam0

Foto: Pexels

Auns

Auns šodien sev varētu nospraust jaunu mērķi. Tas varētu būt iegūt savā īpašumā kādu greznu piejūras māju vai automašīnu, ar kuru tu varētu lepoties. Ja tu vēl neesi miljonārs, šim sapnim nāksies uzgaidīt, bet tev jābūt laimīgam par to, kas tev jau ir. Nevajag nopūsties, ierodoties savā pieticīgajā mājoklī. Jā, tā varbūt nav grezna villa, bet tas nav pats svarīgākais. Svarīgākais ir tas, ka šīs mājas ir vieta, kur jūties visērtāk.

Vērsis

Šodien daudzi Vēršus uzskatīs par savtīgiem iznireļiem. Ierodoties kādā kultūras pasākumā, tu mākslīgi mēģināsi piesaistīt apkārtesošo interesi. Esi uzmanīgs, jo ar šādu uzvedību tu riskē izbojāt savu publisko reputāciju. Labāk piesaistīt uzmanību ar elegantu apģērbu, diskrētiem aksesuāriem, stilīgu frizūru un nosvērtību. Ņemot vērā visu augstāk minēto, pieticība būs tava labākā dekorācija.

Dvīņi

Dvīņiem šodien nevajadzētu steigties, veidojot savas jaunās romantiskās attiecības. Ņem vērā, ka tavs jaunais partneris ir ļoti izglītots un piezemēts. Ja tu vēlies nopietni ieinteresēt šo cilvēku, uzvedies tāpat kā viņš, izrādot smalkas manieres un labu audzināšanu. Ja tevi nogurdina tas, ka tev pastāvīgi sevi jākontrolē, varbūt ir vērts atrast kādu citu?

Vēzis

Nekas nespēs novērst Vēža domas no ilgi gaidītās brīvdienas. Ja tev patīk makšķerēt, šī diena nesīs lielisku lomu. Veiksme tevi pavadīs arī citos hobijos (visos, izņemot būvniecībā un remontā). Ar remontu saistīti darbi tevi nogurdinās, un tu tajos negūsi vērā ņemamus panākumus. Vakarā neatmet ar roku idejai doties uz kino ar savu otru pusīti, it īpaši, ja tev patiesi interesē viņa ieteiktā filma.

Lauva

Lauva šo nedēļas nogali varēs pavadīt dzīvespriecīgi un lieliski atpūsties. Visticamāk, tavs draugs aizvedīs tevi piedalīties kādā ekstrēmā sportā. Dienas beigās tu no sirds pateiksies šim cilvēkam, ka izvilka tevi no mājām – un tu guvi neaizmirstamu pieredzi. Starp citu, ja šis cilvēks ir pretējā dzimuma, iespējams ir vērts apsvērt ilgtermiņa attiecības.

Jaunava

Jaunavām šodien nevajadzētu aizmirst par saviem vecākiem. Ja tu neveltīsi viņiem laiku, uzmanību un rūpes, viņi patiesi jutīsies aizskarti. Tāpēc tu nesaņemsi finansiālo palīdzību, lai veiktu ļoti lielu pirkumu. Šovakar labāk iegriezies veikalā, nopērc ziedus un kūku, un dodies apciemot savus vecākus. Paveic to bez zvanīšanas un iepriekšējas pieteikšanās – sagādā īstu pārsteigumu.

Svari

Šodien Svari varētu saņemt lielu un negaidītu dāvanu. Dāvinātājs būs kāds tev nezināms cilvēks. Mēģināšana uzminēt, kurš ir iztērējis tādu summu, lai tev izdabātu, sagādās galvassāpes. Šis cilvēks, visticamāk, pats vakarā pieteiksies. Izrādās, ka kāds slepenais pielūdzējs vai fans apzināti ir gatavojies šim pārsteigumam, lai atstātu neaizmirstamu iespaidu uz tevi. Tomēr tas, cik ļoti tu spēsi novērtēt šo žestu, ir atkarīgs no tavas personīgās nostājas pret šo cilvēku.

Skorpions

Skorpions šodien varētu noslēgt darījumu ar savu sirdsapziņu. Tu sev ļausi būt negodīgam attiecībās, lai apmierinātu mirkļa iegribu. Nav iespējams paredzēt, kā tu ar to spēsi sadzīvot. Viens gan ir skaidrs – cilvēks, kurš ļauj sev būt tik negodīgam, arī citreiz varētu melot. Padomā, vai tavs mīlošais partneris ir pelnījis šādu savtīgu un nežēlīgu attieksmi?

Strēlnieks

Strēlnieks šo dienu varētu pavadīt, izbaudot darbu svaigā gaisā. Piemēram, vairākas stundas pavadīt, rosoties pa savu dārzu, klausoties putnu dziesmās un slaukot sviedrus no pieres. Strādāšana ar zemi tevi nogurdinās un vienlaikus padarīs laimīgu. Fiziski tu nogursi, bet tava dvēsele dejos no viegluma. Šeit, tuvu zemei, visas tās grūtības un sarežģījumi, kuri tevi vajāja pēdējā laikā, tiks aizmirsti bez vismazākās nožēlas.

Mežāzis

Mēžāzis šodien var paveikt jebko, pat vispārdrošākos eksperimentus ar stilu. Vienīgais nosacījums – strādā pie sava izskata kopā ar profesionāli un nevis ar paziņu, kas sevi uzskata par ekspertu. Vēl viena svarīga lieta – pirms tu apgriez matus (vai izmēģini kādas citas radikālas lietas), pamēģini atrast parauga bildes internetā. Ja attēlos redzamais tevi neapmierina, tev sevi vajadzētu ierobežot ar mazāk drastiskiem eksperimentiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Ūdensvīrs šo dienu pavadīs visai slinki, vakarā vienīgi ik pa laikam pametot dīvānu, lai paēstu vai parunātu ar kādu no radiniekiem. Šīs pasivitātes iemesls būs nevis tavs slinkums, bet enerģijas trūkums. Ķermenis pieprasa pilnīgu atpūtu un relaksāciju. Tev apkārt nenotiks nekas svarīgs, bet tu vismaz kārtīgi atpūtīsies.

Zivis

Zivis šodien sapņos par ceļošanu, pludmalēm un neaizmirstamu pieredzi. Tas viss, tikai mazākā mērogā, sagaida tevi tepat. Tu vari doties uz kādu neapciemotu vietu, satikt daudzus interesantus cilvēkus un pat attapties mīlas trīsstūra centrā. Līdz vakaram šie notikumi jau būs tevi nogurdinājuši, un tu sāksi sapņot par pavisam ko citu.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.