Latvijā
Rīga

Daudz sūdzību par 40.autobusa maršruta slēgšanu: vai būs izmaiņas?0


Rīgas satiksme autobuss
Rīgas satiksme autobuss
FOTO: LETA

Saistībā ar iedzīvotāju sūdzībām par 40.autobusa maršruta slēgšanu, otrdien, 14.janvārī, plkst. 12.30, Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs aicinājis uz tikšanos Rīgas iedzīvotāju iniciatīvas grupas “40.autobuss” pārstāvjus, lai klātienē pārrunātu šo jautājumu.

Tikšanās laikā iniciatīvas grupu “40.autobuss” pārstāvēs Ilona Beierbaha un Ilze Auliciema, kā arī aktīvisti Ilma Rugāja un Arnis Rugājs. Tāpat uz tikšanos aicināti arī Rīgas domes Satiksmes departamenta un SIA “Rīgas satiksme” pārstāvji.

Kā informē pašvaldība, – interesentiem, kas vēlas piedalīties sarunās, šīs dienas laikā jāpiesakās pa e-pastu: juris.radzevics@riga.lv

Tikšanās notiks Rātsnamā, 428.telpā. Pēc tikšanās – ap plkst. 13.30 – tās dalībnieki atbildēs uz žurnālistu jautājumiem.

Saistītie raksti

No šā gada 2. janvāra 40. autobusa maršrutu “Jugla – Ziepniekkalns” aizstāj jauns 4. trolejbusa maršruts.

Dome skaidro, ka lēmums par 40. autobusa maršruta “Jugla – Ziepniekkalns” aizstāšanu ar jaunu 4. trolejbusa maršrutu pieņemts, jo tādējādi pilsētas centra daļā tiks samazināts gaisa piesārņojums, ko rada autobusi, un izmaiņas ļaus optimizēt dažādus uzņēmuma resursus.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.