Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Evija Trifanova/LETA

Iekšējās drošības birojs aizturējis kriminālpolicistu. Tiesa viņam piemērojusi apcietinājumu 3

Iekšējās drošības birojs (IDB) aizvadītajā nedēļā par vairāk nekā 2000 eiro kukuļņemšanu aizturējis Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes amatpersonu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
10. jūlija pilnmēness būs liktenīgs tieši šīm zodiaka zīmēm
“Manām meitenēm jāēd plika maize. Vai rīt brokastis atkal nedabūs?” Skaisto svētku sajūtu aizēno organizatoriskas nedienas 1
Lavrovs tikšanās laikā ar Rubio piedāvājis “jaunu ideju” miera panākšanai Ukrainā 3
Lasīt citas ziņas

IDB aģentūru LETA informēja, ka amatpersona, izmantojot savu dienesta stāvokli, no kādas privātpersonas pieprasījusi un pieņēmusi kukuli vairāk nekā 2000 eiro apmērā, apmaiņā pret to solot labvēlīga lēmuma pieņemšanu kukuļdevēja interesēs kādā kriminālprocesā, kas neatradās minētā likumsarga lietvedībā.

Tiesa policistam kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Plašāka informācija izmeklēšanas interesēs patlaban netiek sniegta.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.