Foto: Facebook.com

VIDEO: igauņu ragana Merilina Kerro stāsta par gaidāmo mazuli, TV viesojas viņas dzimtajā mājā 0

Populārais TV kanāls НТВ devies ciemos pie slavenās igauņu ekstrasenses Merilinas Kerro uz viņas dzimtajām mājām Rakverē (Igaunijā). Merilina atklāti stāsta par savu gaidāmo mazuli, savu ģimeni un mīļoto vīrieti. Kā arī atceras par savām pirmajām vīzijām agri bērnībā un runā par tumšāko savas dzīves pusi – kad mēģināja izdarīt pašnāvību, pārgriežot sev vēnas.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

Merilina Kerro pagaidām neatklāj mazuļa dzimumu, jo apgalvo, ka tā izpaušana var ietekmēt viņa nākotni. Viņa daudzus gadus sapņojusi par grūtniecību un nu, kad tas ir noticis, viņa saka, ka viņai ir grūti tam noticēt. Merilina zina stāstīt, ka viņas neparastās spējas tiks nodotas gaidāmajama mazulim tādā gadījumā, ja piedzims meitenīte, jo šīs spējas piemīt tikai sievietēm viņas ģimenē.

Lauku ciematiņā Rakverē, aptuveni 100 km no Igaunijas galvaspilsētas Tallinas atrodas Merilinas mammas māja. Tētis ģimeni pameta, kad Merilina bija vien sešus gadus veca. Par tēti meitenes sauca patēvu, kurš nomira 2015.gadā.

CITI ŠOBRĪD LASA


Merilina stāsta, ka pirmo savu vīziju atceras no laika, kad tikko sākusi apmeklēt skolu. Kādas mācību stundas laikā redzējusi mammu un tēti, un starp viņiem tādu kā plaisu. Neesot sapratusi, ko tas nozīmē, bet pēc dažiem mēnešiem vecāki izšķīrušies.

Merilina stāsta, ka šī māja ir viņas spēka avots – 80 hektārus skaisti aprūpētajā mājā gadu simtiem dzīvojusi Kerro dzimta.

Я ВЕРНУЛАСЬ! УРА! Родные мои, я с вами! Боже мой, это было ужасно. В БЭ была одна участница, по способностям так себе, но страшно завистливая. Она меня уже второй год сжить со свету хочет. Прошлый взлом моего аккаунта marilyn_kerro – это ее работа. А теперь вот и до этого аккаунта добралась. Жалобы пишет на меня в Инстаграм, заблокировала аккаунт. У меня из-за этого была истерика и нервный срыв, теперь вот лечусь дома. Знает же, как мне будет больно! А служба поддержки Инстаграма вообще не регаирует. Но я нашла способ добиться от них реанимации аккаунта, я же все-таки ведьма. И очень настойчивая. Рассчитываю, что и marilyn_kerro удастся восстановить. Я буду продолжать вести аккаунт и писать про ритуалы и психологию. Но так как восстановление аккаунта потребовало таких огромных усилий, то я ввожу новшество. Я всерьез возьмусь за канал в Телеграме. Если меня опять заблокируют в Инстаграме, я сделаю основным канал в Телеграмм. Поэтому если вы хотите быть со мной на связи – СРОЧНО подпишитесь на канал в Телеграме. В Телеграме я буду писать про психологию в основном. А ритуалы останутся в Инстаграме (пока что!). Вот канал https://t.me/marilyn_kerro. Я сделаю на него активную ссылку в описании аккаунта, можете просто на нее нажать и присоединиться. Если вы не знали, Телеграм – это самый крутой мессенджер, в сто раз лучше Вотсапа, Вайбера и Скайпа вместе взятых. А стикеры там – вообще огонь! БЫСТРЕЕ НАХОДИТЕ МЕНЯ В ТЕЛЕГРАМЕ!! А если у вас какие-то проблемы, что-то мешает жить – пишите мне в Директ. Я сейчас болею, лежу, время отвечать есть, съемки, встречи отложила, так что пользуйтесь тем, что я могу все свое время выделить на Вас. Обнимаю вас всех! Шлю лучи любви и счастья! И заодно напоминание: один – это самое плохое число. У меня был один канал для общения с вами. Теперь так не будет. Не повторяйте моих ошибок! #битваэкстрасенсов

A post shared by Marilyn Kerro (Official Page) (@therealmarilynkerro) on

Reklāma
Reklāma

Merilina atklāj, ka nāves smaku ne ar ko citu nevar sajaukt – pirmo reizi viņa to sajutusi jau bērnībā, kad bojā gājis viņu ģimenes mājdzīvnieks. “Ne ar ko citu to nevar saujaukt…,” – viņa saka.

Bet kā smaržo mīlestība? “Mīlestībai nav smaržas, jo tā ir tīra,” viņa saka. Merilina ir iemīlējusies un neslēpj savas jūtas – viņas izredzētais ir norvēģis Marks Aleksandrs. Viņa stāsta, kad pirmo reizi viņu ieraudzījusi, jokousi, ka viņš būs viņas iemīļotais un bērnu tēvs. Un tā arī noticis!

“Mūsu attiecībās maģijas nav. Neviens no mums tās nebija plānojis,” – tā Merilina. Marks Aleksandrs atklāj, ka nebija nobijies, kad uzzinājis, ka viņa iemīļotā sieviete ir viena no spēcīgākajām ekstrasensēm Eiropā. Viņš viņai atzinies mīlestībā, bet viņa uz to atbildējusi ar jaunu tetovējumu…

2014.gadā Merilina mēģināja izdarīt pašnāvību. Tas notika drīz pēc tam, kad viņa kļuva slavena pēc piedalīšanās slavenajā šovā “Ekstrasensu cīņas”. “Tolaik es dzīvoju Maskavā un man blakus nebija mana atbalsta – ģimenes. Man jāteic, ka tad, kad tu kļūsti slavens, tu ļoti mainies. Man apkārt bija cilvēki, kam bija vara un daudz naudas. Arī es ļoti mainījos,” – stāsta Merilina. Toreiz viņa ieslēdzās vannas istabā, izdzēra paciņu miega zāļu un pārgrieza vēnas. Merilinu izglāba draudzene, kura nejauši bija ienākusi ciemos. “Es esmu viņai ārkārtīgi pateicīga par to. Šī pieredze man ir ļāvusi saprast, kas patiešām ir man blakus un kurš – tikai izliekas.”

Nākošais tetovējums uz igauņu raganas ķermeņa būšot gaidāmā mazuļa vārds. Merilina stāsta, ka šis bērniņa vārds viņas galvā ir jau daudzus, daudzus gadus.

Šobrīd Merilina ir atvērusi maģisko lietu un amuletu veikaliņu Tallinas vecpilsētā un viņai tur palīdz arī māsas un mamma. Igauņu ragana atzīstas, ka nolēmusi nenodarboties vairs ar individuālajiem seansiem grūtniecības laikā, lai nekaitētu gaidāmajam mazulim.

Pilnā video intervija ar Merilinu Kerro krievu valodā:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.