Miks Indrašis

Indrašis palīdz Maskavas “Dinamo” uzvarēt Kalniņu un “Jokerit” 0

Latviešu uzbrucēja Mika Indraša pārstāvētā Maskavas “Dinamo” komanda otrdien svinēja uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta mačā.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Maskavieši viesos ar rezultātu 3:2 (2:1, 0:0, 1:1) pārspēja vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvēto Helsinku “Jokerit” komandu.

Mača rezultātu jau otrajā minūtē atklāja mājinieku uzbrucējs Kristians Vesalainens, bet pēc trīsarpus minūtēm Iļja Ņikuļins panāca izlīdzinājumu. Līdz pirmā perioda beigām viesiem vārtus guva arī Jegors Zaicevs. Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet trešā perioda piektajā minūtē Vladimirs Brjukvins panāca 3:1 viesu labā. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām Stīvs Mozess vienus vārtus atguva, bet tas netraucēja Maskavas komandai svinēt uzvaru.

Indrašis šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes, kuru laikā trīs reizes meta pa Kalniņa sargātajiem vārtiem un uzvarēja trīs no desmit iemetieniem. Viņš šosezon 41 spēlē guvis desmit vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Kalniņš atvairīja 22 no 25 pretinieku mestajām ripām.

Zīmīgi, ka Indrašis un Kalniņš iepriekšējās divas sezonas bija komandas biedri Rīgas “Dinamo” sastāvā.

Rietumu konferences un visas līgas vadībā ar 78 punktiem 46 spēlēs ir Maskavas CSKA, kas svētdien kā pirmā nodrošināja vietu izslēgšanas turnīrā. No CSKA par četriem punktiem atpaliek Sanktpēterburgas SKA, kamēr trešā ar 64 punktiem ir Helsinku “Jokerit”. Savukārt piektā ar 54 punktiem 48 spēlēs ir Maskavas “Dinamo”, bet sesto vietu ar 52 punktiem 47 mačos ieņem uzbrucēju Mārtiņa Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Maskavas “Spartak”.

Devītā ar 45 punktiem 46 mačos ir Rīgas “Dinamo”, kas pirmajam astoņniekam zaudē vienu punktu.