Foto – AFP/LETA

Informācijas avoti: Nedēļas nogalē iespējama ārkārtas sanāksme Grieķijas jautājumā 0

Eiropas valstu līderi apsver iespēju šajā nedēļas nogalē rīkot ārkārtas sanāksmi Grieķijas parādsaistību krīzes jautājumā, taču tas būs atkarīgs no ceturtdien paredzētās Eirogrupas sanāksmes iznākuma, vēsta informācijas avoti.

Reklāma
Reklāma
Ik 44 minūtes Zeme saņem mistisku signālu no Visuma – NASA atklāj tā avotu
Veselam
Sāp un dedzina pakrūtē? 10 pārtikas produkti, kas kaitē kuņģim un veicina kuņģa dedzināšanu
Slimot vairs nebūs tik vienkārši! Veselības ministrija apsver iespēju ieviest prasību darbnespējas lapā obligāti norādīt diagnozi
Lasīt citas ziņas

Starptautiskajiem aizdevējiem un Grieķijai jāvienojas par reformu plānu, kas ļautu Atēnām izmaksāt pēdējos 7,2 miljardus eiro palīdzības finansējuma, tādējādi novēršot Grieķijas maksātnespēju un iespējamo izstāšanos no eirozonas. Kāds informācijas avots norādīja, ka ārkārtas sanāksme ir iespējama, un gadījumā, ja tā tiktu rīkota, tas būtu svētdien.

Savukārt kāds cits informācijas avots atklāja, ka samits nedēļas nogalē nav izslēdzams, taču viss atkarīgs no eirozonas dalībvalstu finanšu ministru ceturtdien paredzētās sanāksmes. Viņš gan piebilst, ka šīs ir tikai izteiktās idejas, nevis konkrēts plāns.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jebkura sanāksme šajā nedēļas nogalē tiktu rīkota vien dažas dienas pirms Eiropas Savienības dalībvalstu līderu samita, kas Briselē paredzēts 25.-26.jūnijā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.