Foto: Shutterstock

Ir grūti būt ar viņiem kopā: 3 zodiaka zīmes, ar kuriem kopdzīve ir īsts izaicinājums 15

Katrs no mums ir pamanījis, ka ir tādi cilvēki, ar kuriem ir ļoti viegli komunicēt, taču ir tādi, kuru klātbūtnē ir pat grūti elpot, viņi burtiski “žņaudz” savus līdzcilvēkus. Diemžēl viņi paši to nesajūt, bet viņu klātbūtnē uzturēties ir patiešām liels izaicinājums. Astrologi uzskata, ka visbiežāk tie ir cilvēki, kas dzimuši šajās 3 zodiaka zīmēs.

Reklāma
Reklāma

3. vieta – Vēzis

Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas

Šie cilvēki savā ziņā ir unikāli, jo viņiem patiesībā piemīt ļoti daudz labu īpašību – viņi izrāda rūpes, patiešām uztraucas par saviem mīļajiem, tomēr bieži vien tas kļūst tik intensīvi, ka tā visa vienkārši ir par daudz.

Taču Vēžiem raksturīga ir nemitīgi sūdzēšanās par dzīvi, neapmierinātības izrādīšana, nosliece dzīvot ilūzijās un būvēt gaisa pilis, kuras, tad, kad sabrūk realitātes priekšā, viņiem ir pasaules gals. Patiesībā Vēži sirds dziļumos nemitīgi izjūt šaubas, īpaši, ja runa ir par viņu mīļot cilvēku.

CITI ŠOBRĪD LASA

Un paradokss ir tāds, ka tad, kad viņi sāk šaubīties un kontrolēt savu tuvāko, bieži vien sāk piepildīties visriebīgākie scenāriji. Tajā pašā laikā jāatceras, ka Vēži patiesībā ir ļoti maigi un viegli ievainojami cilvēki, tāpēc apzināti darīt pāri viņiem noteikti nevajadzētu.

2.vieta – Jaunava

Elegantās, labi organizētās Jaunas ir brīnišķīga zodiaka zīme, kam ir nosliece ne uz ko citu kā uz to, ka būvēt savu pasauli ideālu, un pat perfektu. Un, ja kaut mazākajā mērā viņu ieceres neatbilst gaidītajam, viņi uztaisa traģēdiju.

Protams, viņi uzskata, ka tieši viņiem ir vislabākā gaume un vispareizākās rīcības metodes, un, ka viņiem vienmēr ir taisnība, tāpēc, jā – viņu klātbūtnē uzturēties ir grūti. Tomēr Jaunavām ir arī no vienas puses laba īpašība – šie cilvēki ir pietiekoši paškritiski, bet sliktā ziņa ir tāda, ka tieši ar tādu pašu kritikas devu viņi izturas pret apkārtējiem. Un brīdī, kad ierauga kaut mazāko problēmu – ieciklējas uz to un dramatizē esošo situāciju.

Tāpat Jaunavas var ilgstoši runāt par vienu un to pašu, bet vēl – diezgan ātri aizsvilstas, īpaši, ja runa ir par tēmām, kas viņām ne īsti labi patīk. Mierinājumam – viss iepriekš nosauktais ātri uznāk un ātri pāriet.

1. vieta – Mežāzis

Pirmā godpilnā vieta šajā sarakstā viennozīmīgi pienākas Mežāžiem. Tās labās rakstura īpašības, kas viņiem ir ierakstītas jau zvaigznēs, bieži vien dzīves laikā pārtop par kaut ko ne tik pievilcīgu, kā rezultātā, dzīve viņu klātbūtnē ir trakoti grūta. Taupība – bieži vien tas kļūst par skopumu, atbildība – kļūst pārmērīga.

Mežāži dzīvo vien pēc saviem ideāliem un absolūti atsakās pieņemt jebko citu, kas “nav viņu pašu izdomāts”. Ja viņiem kaut kas nepatīk vai nenotiek pēc viņu prāta, viņi uzreiz apvainojas un atsakās ar apkārtējiem turpināt komunicēt.

Pielāgoties dzīvei kopā ar Mežāzi nav viegli, komunikācija ir tiešām sarežģīta. Jo šie cilvēki ir ārkārtīgi ietiepīgi, reti pieņem kompromisus un gandrīz vienmēr paliek pie saviem uzskatiem. Ja viņiem ir slikts noskaņojums, viņi no pacietības spēj izvest jebkuru.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.