Foto: Shutterstock

Ir pienācis laiks padomāt par citiem, salabot to, kas ir sabojāts! Horoskopi no 18. augusta līdz 7. septembrim 0

Kristīne Akmentiņa, “Mājas Viesis”, AS “Latvijas Mediji”.

Auns

VIDEO. Viens no mobilizētajiem Krievijas iedzīvotājiem parāda, kādos apstākļos viņiem jāmitinās
Ja Krievijas karaspēks iebruktu Latvijā, vai cilvēkiem būtu iespēja evakuēties? Analizē pulkvedis 330
Varēs braukt daudz lētāk! Latvieši atklāj alternatīvo degvielu risinājumus 16
Lasīt citas ziņas

Jums varētu būt grūti saprast smalkas nianses, toni komunikācijā ar citiem, taču tas drīz mainīsies un liksies, ka beidzot saprotat visu tieši un netieši pausto. Neļaujiet vainas apziņai mainīt jūsu skatījumu par citu teikto vai uzvedību. Līdz augusta beigām praktiskas lietas tiks paveiktas, taču likmes, ko tas maksās jūsu emocionālajā pasaulē, var būt augstas, ja pārāk daudz lietu paliks neatrisinātas pagātnē. Šobrīd jūs vairs nevarat turēties pie vēstures un pagātnes, ja vēlaties strauji iet uz priekšu dzīvē. Kaut kas ir jāatlaiž.

Vērsis

CITI ŠOBRĪD LASA

Godīgums nav gluži obligāta prasība, taču tam vajadzētu būt jūsu ikdienā. Jūsos var uzkrāties daudz dusmu, padarot jūs vājus un kaut kādā veidā ievainojamus. Esiet piesardzīgs ar karstiem un asiem priekšmetiem, lietām. Pavadiet kādu laiku vienatnē mierīgās un nomierinošās aktivitātēs, lai varētu atgūt enerģiju, kad jūtaties iztukšots. Jums būs spēks dziedēt dažas savas brūces, aizvainojumu un sāpes, kas reiz jūs traumēja. Sekojiet viegluma ceļam un apņemieties padarīt sevi laimīgu, bezrūpīgu un pēc iespējas vieglāk visu uztverošu pašreizējos apstākļos.

Dvīņi

Daudzu uzdevumu veikšana šobrīd nebūs iespējama, koncentrējieties uz vienu. Centieties nerisināt aktuālas problēmas tikai virspusēji un nemēģiniet tās aizlāpīt. Pat ja varēsiet kaut ko paveikt īsā laika posmā, jums vajadzēs pievērsties dziļākām problēmām, kas savukārt liks jums justies neaizsargātam. Pūles un spēki tuvāk mēneša beigām sāks izsīkt. Jums būs daudz laika, lai risinātu sev patiesi svarīgas lietas. Netērējiet to dialogiem un darbiem, kas nenoved jūs pie mērķa, kuru vēlaties sasniegt.

Vēzis

Ir pienācis laiks padomāt par citiem, sakārtot to, ko varat, un salabot to, kas ir sabojāts. Ja jūs nejūtaties labi par to, kas notiek mijiedarbībā ar citiem, iespējams, esat gatavs pāriet no toksiskām attiecību saitēm uz veselīgākām. Pagātni augšāmcelt nav iespējams un nevajag, taču var padomāt par pieļautajām kļūdām un visu labo, kas no tām izrietēja. Tagad jūs sevi pazīstat daudz labāk nekā toreiz, jums ir lielāka kontrole pār sevi un izprotat savus uzvedības modeļus ar dziļāku pieeju.

Lauva

Ja kādu neinteresē tas, ko vēlaties pateikt, jums tas būs īstais brīdis, lai to neņemtu vērā un turpinātu, neskatoties ne uz ko. Jums ir iespēja noteikt savus standartus un izveidot pamatu, kas darbojas atbilstoši jūsu vislabākajam iekšējam emocionālajam ”Es”. Nepieciešamība baudīt dzīvi visā tās krāšņumā būs ļoti spēcīga. Līdz mēneša beigām jūs varētu būt slinks, neieinteresēts darbā un rutīnā, kas izsūc pārāk daudz enerģijas. Tomēr jūs paveiksiet darbus un būsiet apmierināts ar rezultātiem.

Jaunava

Jūs nonāksiet situācijās, kuras nezināt, kā atrisināt, taču par spīti tam esiet strādīga un gatava stāties pretī notiekošajam. Realitāte būs skaidra, un jums nebūs daudz grūtību atrast racionālu, gudru veidu, kā tikt galā ar jebkuru praktisku dilemmu savā dzīvē. Darbs ritēs gludi, kamēr attiecības var ietekmēt dīvainas enerģijas, kas viegli var kļūt nekontrolējamas. Klausieties iekšējo balsi. Ja kaut kas šķiet nepareizi vai pārāk agresīvs, ir pienācis laiks ļaut tam palikt tur, kur tas ir – tālu no jūsu sirds. Nav iemesla sāpināt sevi.

Svari

Jums ir diezgan labs priekšstats par noteiktu savu izvēļu ilgstošu ietekmi uz dzīvi, taču varat kādu brīdi nebūt pārliecināti, vai tiešām tieši šo ceļu vēlaties turpināt iet līdz sirmam vecumam. Dariet to, ko jūtat par vajadzīgu. Pārāk daudz negatīvā un raupjuma nenāk par labu jūsu sirdij, un stingra, iegrožota mīlestība nepalīdzēs nākotnē izdarīt īstas izvēles, tāpēc, ja pienācis laiks pārmaiņām, ieviesiet tās. Daži modeļi dzīvē atkārtosies, līdz problēma tiks atrisināta tās dziļākajā būtībā.

Skorpions

Jūs redzēsiet, kā situācijas uzkarst un emocijas kūsā, taču nebūsiet pārliecināts, vai jums vajadzētu iesaistīties dziļos dialogos, vai ieturēt distanci no situācijām, kuras jums nav jārisina. Vēloties aizsargāt kādu, kuru mīlat, mēģiniet nepazaudēt savas dzīves patiesās vērtības un lietas, lai novērstu nevajadzīgus konfliktus un sāpīgas situācijas. Līdz mēneša beigām lietas pavērsīsies jaunā virzienā, dodot iespēju uzlabot dzīvi.

Strēlnieks

Šķiet, ka esat pagriezies atpakaļ, lai pabeigtu iesākto, bet ceļā būsiet pazaudējis enerģiju, virzoties uz mērķi. Tāpēc atcerieties sniegt sev atpūtas un enerģijas uzlādes mirkļus. Kādu brīdi var piezagties vientulības sajūta, tāpat nespēsiet nodalīt savu atbildības sajūtu no citas. Šis laiks domāts, lai ielūkotos sevī, nevis bēgtu būšanā ar citiem. Pastāvīgi centīsieties atrast attaisnojumu tiem, kurus mīlat. Tomēr jāpatur prātā, ka viņiem ir jābūt informētiem par jūsu jūtām un emocijām un jāpieņem tās tādas, kādas tās ir, tā vietā, lai jūs viņiem izdabātu.

Mežāzis

Jūs neuztrauks, ka pat visnegatīvākie apstākļi ietekmēs jūsu gaidīto iznākumu. Jūs komunikācijā izvēlēsieties dīvainu toni, nedaudz aukstu un emocionāli attālinātu no citiem cilvēkiem. Taču būs nepieciešama empātija, lai jūs varētu izmantot savu radošo potenciālu un atrast pareizas attiecības un cilvēkus, kas paveiktu darbu, kad tas jums ir jādeleģē. Jūs nevarat visu izdarīt pats. Ļaujiet citiem sev palīdzēt un sev arī reizēm kļūdīties.

Ūdensvīrs

Centieties neuztvert lietas personiski. Jāsaprot, ka visi iegulda savu enerģiju, lai izveidotu veselīgu, atbalstošu savstarpēju kontaktu. Darbu paveiksiet, taču kaut kur pa ceļam jūs varat pazaudēt savu mērķi – kur un kāpēc vispār sākāt darīt. Ja jūs esat sagrābis pārāk lielu kumosu, kuru šobrīd ”sakošļāt” nav vairs pa spēkam, tad rūpīgi jāpārskata tas, uz ko tiecaties. Lai nenotiek tā, ka sasniegsiet mērķi, kurš neapmierinās jūsu vajadzības vai nepadarīs jūs laimīgu. Pārliecinieties, ka jūsu partnerattiecības ir balstītas uz pareizajām vērtībām un savstarpēju cieņu.

SAISTĪTIE RAKSTI

Zivis

Visa pasaule un jūs tai līdzi uzvedīsieties dīvaini, it kā katrs cīnītos ar savām cīņām, līdz kamēr enerģijas vairs nebūs atlicis. Darbības veicināšana ir tikpat svarīga kā spert pirmo soli. Pietiekami atpūtieties, meditējiet un atrodiet veidus, kā atslābināt ķermeni, tādējādi paverot durvis jaunam skatījumam uz realitāti, kas jums priekšā. Neatkarīgi no tā, ko jūs sakāt, jums ir jāpastāv par saviem vārdiem un vēlreiz jāaizstāv sava attieksme. Nekautrējieties izteikties, ja kāds pieprasa apstiprinājumu un argumentus jūsu teiktajam.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
FOTO. Mūziķim Kārlim Kazākam attiecības ar 17 gadus jaunāku mīļoto, ģimenes dzīve ar trīs bērnu māti izjukusi 4
FOTO. “Mums viss ir kārtībā, esam laimīgi”: trešo reizi apprecējusies māksliniece Elīna Maligina
Kā plānot darbus saskaņā ar Austrumu horoskopu no 27.septembra līdz 2.oktobrim
Ilgonis un Ādolfs – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi? 1
VIDEO. Viens no mobilizētajiem Krievijas iedzīvotājiem parāda, kādos apstākļos viņiem jāmitinās
Ja Krievijas karaspēks iebruktu Latvijā, vai cilvēkiem būtu iespēja evakuēties? Analizē pulkvedis 330
Varēs braukt daudz lētāk! Latvieši atklāj alternatīvo degvielu risinājumus 16
FOTO. “Mums viss ir kārtībā, esam laimīgi”: trešo reizi apprecējusies māksliniece Elīna Maligina
“Medicīniskās kļūdas – smagākās no kļūdām!” Cipule un Ciekurs komentē traģisko NMPD nolaidību, kas jaunai sievietei maksāja dzīvību
Lasīt citas ziņas
VIDEO. “Ak, Dievs, kā es šo ienīstu!”: nofilmēts brīdis, kā karali Čārlzu III sanikno pavisam sīka ķibele 15
VIDEO. “Uz ziemu pusi dzīvokļa varētu aizlīmēt ar plēvi…”: krišnaīts Uģis Kuģis prāto, kā samazināt dzīvokļa rēķinus
VIDEO. Holivudas aktieris un režisors Alekss Boldvins 64 gadu vecumā kļuvis par astotā bērna tēvu
VIDEO. Rīgā uzstāsies pasaulslavenais mūziķis Robijs Viljamss
Visam šajā dzīvē ir jēga, bet dažreiz ir grūti to vienkārši ieraudzīt! Horoskopi 27.septembrim 5
Nedēļas vidū iespējams būs sakārtot to, kas iepriekš radījis haosu! Horoskopi no 26.septembra līdz 2.oktobrim
VIDEO. “Mēs nevaram pilnībā izslēgt nevienu scenāriju,”: Edgars Rinkēvičs komentē Krievijas regulāros draudus par kodoluzbrukumu
“Viņas acis bija neprātīgas, es kliedzu…” Cietusī skolotāja pastāsta sīkāk par audzēknes uzbrukumu
“Tiek organizētas autobusu grupas, kas brauc uz Poliju iepirkt pārtiku – tur nav PVN!” atklāj Gulbe
“Medicīniskās kļūdas – smagākās no kļūdām!” Cipule un Ciekurs komentē traģisko NMPD nolaidību, kas jaunai sievietei maksāja dzīvību
Varēs braukt daudz lētāk! Latvieši atklāj alternatīvo degvielu risinājumus 16
FOTO. “Mums viss ir kārtībā, esam laimīgi”: trešo reizi apprecējusies māksliniece Elīna Maligina
Live Karš Ukrainā: Frontē sevišķi saspringta situācija ir Doneckas apgabalā, Ukrainas armija dara visu, lai apturētu ienaidnieku
Vai zemes nākotne ir glābta? NASA zonde sekmīgi ietriekusies asteroīdā, taču vēl nav zināms, cik lielā mērā asteroīda ceļš ir mainījies
VIDEO. Aleksandrs Lukašenko pie sevis ciemos uzaicinājis gubernatorus: viesi spiesti vakariņot pie galda, uz kura atrodas… suns
Darbu plānošana pēc Austrumu horoskopa no 21. līdz 26.jūnijam
Emīls, Egita un Monvīds – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Megana Mārkla pēc viesošanās Londonā gaužām neapmierināta ar 96 gadus vecās karalienes Elizabetes II “uzvedību”
VIDEO, FOTO. “Tu esi mans varonis!”: Holivudas aktieris Bens Stillers devies uz Ukrainu, lai satiktu tur Zelenski
Mūsējie uzvar īpašā auto rallijā Dānijā
Tukuma pusē teju par 40% varētu pieaugt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs
FOTO. Kas ir tie krokusi, kas tik skaisti zied tieši tagad – rudenī?
11:32
FOTO. Mūziķim Kārlim Kazākam attiecības ar 17 gadus jaunāku mīļoto, ģimenes dzīve ar trīs bērnu māti izjukusi 4
11:30
Nenodarīt pāri mežam un nekaitēt sev
11:06