AFP/LETA

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair” samaksājusi parādu LGS 0

VAS “Latvijas Gaisa satiksme” (LGS) vairs neuzturēja prasību tiesā pret zemo cenu lidsabiedrību “Ryanair”, jo tā ir norēķinājusies ar prasītāju, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja LGS.

Reklāma
Reklāma

 

Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
Situācija DUS. Gribēju hotdogam tā vairāk majonēzi un mazliet sinepes, man atbildēja: Kādu uztaisīšu, tādu ēdīsi!
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 53
Lasīt citas ziņas

Kā norāda uzņēmumā, norēķini veikti pilnā prasības apmērā.

“Ryanair” tagad būšot jāsedz LGS tiesāšanās izdevumi tiesas noteiktajā apmērā. Rakstveida lēmums lietā būs pieejams no 24.septembra.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, vakar kļuva zināms, ka LGS vairs tiesā neuztur prasību strīdā par parāda piedziņu ar zemo cenu aviosabiedrību “Ryanair”.

Pagājušā gada oktobrī tiesas sēde tika atlikta, jo abas puses gatavojās panākt mierizlīgumu. Toreiz LGS pārstāvis teica, ka strīdnieki ir ļoti tuvu mierizlīgumam, tomēr konkrētākus komentārus advokāts atteicās sniegt. Tāpat abu pušu pārstāvji atteicās nosaukt arī konkrēto parāda summu, kādu ir prasīts piedzīt, jo process norit aiz slēgtām durvīm.

Savukārt LGS valdes priekšsēdētājs Dāvids Tauriņš tolaik pauda gandarījumu par “Ryanair” izrādīto sadarbību parāda atmaksai, jo kompānija ir samaksājusi pamatparādu un visu soda naudu par LGS sniegtajiem aeronavigācijas pakalpojumiem, kopumā veicot maksājumu 846 335 eiro (592 435 latu) apmērā.

Iepriekš “Ryanair” atteikšanos maksāt par LGS pakalpojumiem pamatoja ar slepenā līguma nosacījumiem, kuru ar īru lidsabiedrību parakstīja toreizējais satiksmes ministrs Ainārs Šlesers, rakstīja portāls “Pietiek.com”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.