Foto: EPA/Scanpix/LETA

Īslaicīgi atgriezīsies sals. Laika prognoze otrdienai 0

Otrdien Latvijā gaidāms apmācies laiks ar nokrišņiem, valsts austrumu novados uz vienu dienu atgriezīsies sals, prognozē sinoptiķi.

Kokteilis
Astrologi sarindojuši zodiaka zīmes pēc prāta spējām: pirmo vietu aizņem Dvīņi, bet pēdējo…
Kokteilis
Latvieši tiek aicināti rīt piedalīties īpaši sirsnīgā akcijā par godu Raimonda Paula 90.jubilejai
Gripai šogad ir neparasts simptoms, kas īpaši mulsina pacientus 5
Lasīt citas ziņas

Naktī un priekšpusdienā tikai vietām valstī būs nelieli nokrišņi, pēcpusdienā un vakarā jau teritorijas lielākajā daļā līs, austrumos gaidāms arī sniegs un atkala. Gaidāma arī dūmaka, vietām – migla.

Naktī pūtīs mērens dienvidaustrumu vējš, gaisa temperatūra pazemināsies līdz +2..-3 grādiem, valsts galējos austrumos – līdz -5..-8 grādiem.

Apledos ceļi.

CITI ŠOBRĪD LASA

No rīta un dienā dienvidu vēja ātrums brāzmās sasniegs 9-14 metrus sekundē. Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +1..+6 grādiem, bet Latgalē un Vidzemes austrumos saglabāsies dažu grādu sals.

Rīgā naktī uz otrdienu iespējama migla un smidzināšana, pēcpusdienā gaidāms lietus. Naktī pūtīs mērens dienvidaustrumu vējš un gaisa temperatūra būs +1 grāds; dienā gaidāmas dienvidu vēja brāzmas līdz 12 metriem sekundē un +3 grādi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.