Praktiski
Mājas mīluļi

Izglābta no šausmīgiem apstākļiem, enerģiskā Dakota meklē saimniekus1

Foto: Labās mājas

Apmēram sešus gadus vecā Dakota dzīvnieku patversmē “Labās mājas” nonāca kopā ar vēl 33 bēdu brāļiem, kurus Pārtikas un veterinārais dienests bija izņēmis no kādas mājas, kur šausmīgos apstākļos tika pavairoti un internetā tirgoti par tīršķirnes dzīvniekiem uzdoti suņi.

Par laimi šai rējējiņai melnais dzīves posms jau ir aiz muguras un viņa ir pilnīgi gatava doties uz jaunām mājām. Varbūt tieši Tu vēlies kopā ar Dakotu doties pastaigā pa mežu un iepazīties ar viņu tuvāk?

Dakota meklē gādīgu un pieredzējušu saimnieku

Pēc rakstura Dakota ir draudzīga, enerģiska, sirsnīga un uz cilvēku tendēta suņu meitene, kurai patiks aktīvi pavadīt laiku ar savu cilvēku. Viņa ar prieku dosies gan garās pastaigas, gan aizrautīgi rotaļāsies ar suņu mantiņām.

Saistītie raksti

Arī suņu skoliņas komandu un dažādu triku apgūšana šai gudrajai suņu meitenei noteikti būs pa prātam. Dakota būs piemērota pieredzējušiem suņu saimniekiem, kuri meklē lojālu draugu un inteliģentu kompanjonu.

Dakotai ir īpaši skaists, garspalvains kažoks un uzticības pilns skatiens. Ja vēlies iepazīties ar šo skaisto suņu dāmu, brauc ciemos uz dzīvnieku patversmi “Labās mājās”. Mēs atrodamies Mežapurva ielā 2, Rīgā. No otrdienas līdz svētdienai strādājam no 10:00 līdz 18:00. Pirmdienās – patversme slēgta.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.