Brazīliešu uzbrucējs Emersons ir “RFS” spilgtākais spēlētājs šovasar Eirokausos.

“Tas ir mūsu cerību zvaniņš!” Ko šovakar spēlē pret beļģiem centīsies izmantot “RFS”? 0

Ilmārs Stūriška, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Pretinieku spēlē var manīt nervozitāti, un tas ir mūsu cerību zvaniņš, pirms spēles UEFA Konferences līgā teic “RFS” galvenais treneris Viktors Morozs.

“RFS” šovakar plkst. 20 kvalifikācijas trešās kārtas atbildes mačā “Daugavas” stadionā uzņems Beļģijas “Gent”. Pirms nedēļas komandu ar pārdesmit reizes lielāku budžetu rīdziniekiem izdevās nobiedēt – neizšķirts 2:2, spēles laikā esot pat vadībā ar 2:0.

“Gent” ļoti labi un ātri darbojas ar bumbu, jācenšas aizslēgt brīvās zonas, lai nebūtu atklāta spēle. Saprotam, ka būs daudz jāaizsargājas, bet vajadzīga arī pretspēle. Ja dziļi nosēdīsimies, tad beļģi uzvarēs.

Pirmajā spēlē mēs viņus pārsteidzām, pārtraukumā saprata, ka jābūt nopietnai attieksmei, tāpēc sniegums mainījās un bija atšķirīgi puslaiki.

Tagad zina mūsu spēku un no pirmajām minūtēm spēlēs ar pilnu atdevi,” “Latvijas Avīzei” sacīja Morozs. Mājiniekiem jāiztiek bez trīs brīdinājumus nopelnījušā aizsarga Roberta Savaļnieka.

“Gent” Beļģijas čempionātu sākusi ar vienu neizšķirtu trijās spēlēs un tabulā šobrīd atrodas pirms­pēdējā, 17. vietā. Morozs redzējis visus mačus un teic, ka komanda vienmēr dominē – vairāk ar bumbu, vairāk sitienu, momentu, bet kaut kas neizdodas.

Visdrīzākais, tas saistīts ar lielajām pārmaiņām sastāvā, aizgājuši arī vairāki līderi, piemēram, uzbrucējs Romāns Jaremčuks par 17 miljoniem eiro pārgājis uz Portugāles “Benfica”, bet pussargs Niklass Doršs par septiņiem miljoniem – uz Vācijas “Augsburg”.

“Varbūt vēl nav ķīmijas, jo spēlētāji ir ļoti labi, spēles struktūra saprotama, visu dara labā kvalitātē, bet kaut kas neizdodas. Skatoties pēdējo maču, man šķita, ka viņi ir mazliet nervozi, jo visu it kā darām pareizi, spēlējam labi, ir daudz momentu, bet neizdodas uzvarēt. Tas mums ir labs zvaniņš, bet, protams, zinām, ka viņi tieši šajā spēlē gribēs visu mainīt uz labo pusi. Mums ir savas idejas, neesam puišeļi, kas iznāks baudīt spēli pret spēcīgu pretinieku. Pēc neizšķirta pirmajā spēlē mūsu izredzes ir pieaugušas,” uzskata Viktors Morozs.

“Riga” šajā pašā turnīra stadijā viesos tiksies ar Maltas “Hibernians”, kam mājās zaudēja ar 0:1. Latvijas čempioni gan jo­projām paliek lieli dueļa favorīti, jāspēj pārvarēt pretinieku aizsardzības vaļņus.