Foto: Freepik

Ja domā, ka meitene uz sieviešu tualetes durvīm valkā kleitu vai svārkus, tu maldies! 1

Vai tu, tāpat kā vairums cilvēku, domā, ka cilvēciņš uz sieviešu tualetes durvīm ir apģērbts kleitā? Kāda mārketinga speciāliste no ASV apgalvo, ka mēs visu laiku esam kļūdījušies, jo tā nekad neesot bijusi kleita, bet gan super-sievietes apmetnis.

Reklāma
Reklāma
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Lasīt citas ziņas

Dāma trīsstūra kleitā, kura parasti rotā tualetes durvis, izrādās var tikt uzlūkota pavisam atšķirīgi. “Mēs viņu redzam katru dienu. Viņa ir bijusi tajā stīvajā, neērtajā kleitā gadiem ilgi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Un, ja tas ir simbols, kas attēlo sievietes, tad nav brīnums, ka mēs, sievietes, arī reālajā dzīvē mēdzam justies stīvas un ieslodzītas,” norāda Tanja Katana – mārketinga speciāliste no ASV.

Ideja uzlūkot ierasto tualetes simbolu atšķirīgi viņai radās, veidojot sociālu kampaņu, ar kuras starpniecību palielināt izpratni par nevienlīdzību, kas joprojām pastāv starp vīriešiem un sievietēm.

Ar šo ideju viņa vēlējusies parādīt, ka sievietes var būt tikpat “super” pasaulē, kurā, pēc Tanjas teiktā, joprojām dominē vīrieši. Piešķirot meitenei uz tualetes durvīm apmetni, nevis kleitu, viņa vēlējusies mainīt sabiedrības attieksmi pret sievietēm.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.