Foto: Freepik

Ko par tavu personību liecina tavi mīļākie ziedi 0

Vairumam cilvēku ir sava mīļākā krāsa, dziesma, ēdiens un mīļākais cipars. Šīs izvēles daudz pasaka par personību. Vai kādreiz esi domājis par to, kas ir tavi mīļākie ziedi? Ja tie ir šajā sarakstā, uzzini, ko tas liecina par tavu personību.

Reklāma
Reklāma

Orhidejas

Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
TV24
Ķīna paziņo, ka kopā ar Krieviju ir gatava aizstāvēt “taisnīgumu” pasaulē. Vai Ķīna nostāsies uz frontes līnijas?
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Lasīt citas ziņas

Šie eksotiskie ziedi simbolizē greznību, mīlestību, skaistumu un spēku. Šīs puķes bieži tiek asociētas ar cilvēkiem, kuru zodiaka zīme ir Ūdensvīrs. Skaistumam, kas ir būtiska šo ziedu iezīme, bieži vien ir sava cena. Cilvēki, kuri dod priekšroku orhidejām, var būt diezgan temperamentīgi. Ja kaut kas neiet tā, kā viņi to vēlas, viņi mēdz mazliet izaicināt. Varbūt viņi ir mazliet pārāk spītīgi?

Saulespuķes

Saulespuķes simbolizē laimi, pielūgšanu, dzīves iekāri un apbrīnu. Šo skaisto ziedu nosaukums jau daudz pasaka: cilvēkiem, kas mīl saulespuķes, apkārt ir siltumu izstarojoša gaisotne. Tu koncentrējies uz lietu pozitīvo pusi. Tu vienmēr tiecies uz augšu, un tas nemaz nepārsteidz, jo visu laiku lielākā saulespuķe ir bijusi 9,17 metrus augsta!

Rozes

CITI ŠOBRĪD LASA

Sarkanas rozes simbolizē mīlestību un aizraušanos. Vai tu dod priekšroku dzeltenām rozēm? Agrāk tās saistīja ar greizsirdību, tāpēc cilvēki tās reti pasniedza citiem. Par laimi, mūsdienās dzeltenas rozes tiek saistītas ar draudzību un prieku. Klasiskā baltā roze joprojām ir populāra līgavas pušķu veidošanā un iemieso tīrību, godīgumu, nevainību un vienkāršību. Rozā rozes simbolizē laimi un draudzību, bet galvenokārt pateicību. Visbeidzot, oranžas un saulrieta krāsas rozes pārstāv aizraušanos, entuziasmu un valdzinājumu.

Hortenzijas

Šiem ziediem piemīt daudzpusība. Tie paceļ citus ziedus ar savu klātbūtni un piedāvā daudz spēka un atbalsta “vājākiem” ziediem. Kā cilvēks tu ļoti neatšķiries no tām. Tu vari parādīt sevi kā ļoti stipru ārpasaulei, bet neļauj sevi apmānīt: tev kā ikvienam nepieciešama apkārtējo uzticēšanās un palīdzība.

Tulpes

Sarkanas tulpes simbolizē nevainojamu mīlestību. Purpura – saistītas ar cēlumu, dzeltenas tulpes atspoguļo dzīvesprieku, bet baltas – piedošanu. Vai tu dod priekšroku tulpju pušķim visdažādākajās krāsās? Tas ir elegances simbols. Cilvēks, kuram patīk tulpes, ir ļoti pozitīvs, mierīgs un sabiedrisks. Tulpe var ziedēt aukstākās dienās, bet arī saulainajās. Tu ejat pa straumi un seko saules gaismai.
Peonijas

Peonijas iestājas par cildenumu, lepnumu un ekstravaganci. Pat ja ārēji esi ļoti mīļš, tu vari būt diezgan prasīgs. Peonija ir ļoti mīlēta, bet zied tikai ļoti īsu laika periodu. Tev jādzīvo konkrētajā brīdī un jānovērtē dzīve, kad vien spēj, apzinoties, ka tas nevilksies mūžīgi.

Īrisi

Šie ziedi simbolizē gudrību, optimismu un uzticēšanos. Vai īrisi ir tavi iecienītākie ziedi? Tad tu esi mākslas cienītājs un radošs cilvēks. Tev patīk būt kāda mūzai, un tu slepeni ceri iedvesmot citus cilvēkus viņu mākslinieciskajos centienos.

Lilijas

Baltajām lilijām piedēvē cieņu, ķermeņa un dvēseles tīrību un nevainību. Tās bieži tiek izmantotas kā miera simbols. Šiem ziediem ir visas iespējas sasniegt pilnziedu, taču tas bieži tiek pārprasts vai netiek pietiekami novērtēts. Lilijām tāpat kā cilvēkiem, kuri tās iecienījuši, var būt daudz dažādu krāsu, dažas ir ugunīgi sarkanas, citas – tumšas kā nakts. Tas ir skaistas cauru gadu. Ja tev visvairāk patīk lilijas, tu zini, kā palīdzēt citiem, un tu vienmēr spēj uzlabot citiem noskaņojumu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.